XBOX Haberleri

Nihayet diyoruz zira Gaijin'in kendi sunucu üstünden her şeyi yürütme ısrarı az daha bu potansiyelli manga savaşı oyununun nalları dikmesine yol açacaktı.
KRAFTON, Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen en büyük küresel oyun etkinliklerinden biri olan Gamescom 2024'e katılacağını duyurdu.
Fortnite Battle Royale yeni sezonu ile tozu dumana katıyor! ”5. Bölüm: 3. Sezon: Toz Duman” isimli yeni sezona gelin yakından bakalım.
Ubisoft’un uzun zamandır adını sır gibi sakladığı, sadece Japonya’da geçeceğini bildiğimiz yeni Assassin’s Creed Shadows'un tanıtım fragmanı, detayları ve tabii ki adı duyuruldu.
Warner Bros. Games yayınladığı MultiVersus sinematik fragmanında, son oynanabilir karakter olarak Joker'i duyurdu.
Ubisoft'un geçtiğimiz seneler boyunca zaman ve kaynak boca ettiği XDefiant'ın çıkış tarihi kesinleşti.
Efsane dövüş oyunu serisi Tekken 8'in, 2024'ün kalanında izleyeceği yol planı ve ikinci karakter DLC'si duyuruldu.
Sadece çıkışı değil, takip eden süreci oldukça zahmetli geçen Fallout 76, çıkışından 6 yıl sonra günlük 1 Milyon barajını aştı.
Kingdom Come: Deliverance, uzun zamandır beklenen bir devam oyununa kavuşuyor ve eğer herhangi bir erteleme ile karşılaşmazsa bu yılın sonlarına doğru mağazalarda olacak.
Glee-Cheese ve Team17 Digital, müzikal battle royale Headbangers Rhythm Royale için üçüncü sezonu tüm platformlarda başlattı.
  • 1
  • 2
  • 8
Bu hafta çıkacak oyunlar
Yeni İncelemeler

Yeni Hub'lar