Princess Peach: Showtime! için Yeni Dönüşümler Yeni Yetenekler

Princess Peach: Showtime! için yeni bir fragman gösterildi. 2005 yılında çıkan Super Princess Peach’den sonra Prenses Peach için özel olarak yapılan ilk oyun olmasıyla da şimdiden ilgi topladı.

Prenses Peach bu oyunda, Sparkle Tiyatrosu’nun koruyucusu Stella ile beraber tiyatroyu kötü Grape ve onun ekibi Sour Bunch’dan kurtarmak için işbirliği yapar. Sparkle’ın gücünü kullanarak Peach her gösteride yer alır, dönüşür ve Grape’in ekibi ile yüzleşir. Peach her dönüşümü ile farklı yetenekler kazanır. Fragmanda ise bu dönüşümlerden birkaçına yer verildi. Gelin onlara beraber bakalım.

Wallbang Gaming Network
Princess Peach: Showtime! için Yeni Dönüşümler Yeni Yetenekler 4

Ninja, kovboy, kılıç savaşçısı, dedektif, pastacı ve kung fu ustası olmak üzere altı farklı dönüşüm görüyoruz. Ninja Peach olarak çalılıkları kullanarak düşmanlarımıza gizli yaklaşabiliyor; Kovboy Peach ile kementimizi atıp uzaktaki bir düşmanı yakalayabiliyor ve at üstünde koşturabiliyoruz. Kılıç Savaşçısı Peach ile kılıcımızı savurup ona göre akrobotik hareketler sergileyebiliyor, Dedektif Peach ile büyütecimizle iz sürebiliyoruz. Pastacı Peach olarak belli bir sürede tatlı yapma becerilerimizi sergileyebiliyor, Kung Fu Ustası Peach ile de denge ve esnekliğimiz ile bölümleri geçebiliyoruz.

Ayrıca oyunun her anında farklı bir deneyim yaşamamız için Peach’in her dönüşümüne özel bölüm tasarımları ve düşmanlar da bulunuyor.

Wallbang Gaming Network
Princess Peach: Showtime! için Yeni Dönüşümler Yeni Yetenekler 5

Prenses Peach: Showtime! Nintendo mağazasında ön siparişe açıldı ve fiyatı ise $59.99 olarak belirlendi. Oyunun çıkış tarihi ise 22 Mart 2024. Ayrıca oyunun çıkışı ile birlikte pastel pembesi Nintendo Switch Joy-Con kontrol cihazı da $79.99 fiyatı ile satışa çıkacak.

Wallbang Gaming Network
Princess Peach: Showtime! için Yeni Dönüşümler Yeni Yetenekler 6

PAYLAŞ

İlgili İçerikler