PUBG Global Series 2 EMEA elemeleri başlıyor

PUBG Global Series 2 (PGS 2) EMEA Elemeleri başlıyor. KRAFTON, Inc tarafından düzenlenen PUBG: BATTLEGROUNDS turnuvası olan PUBG Global Series 2 için EMEA Elemeleri, 29 Haziran – 9 Temmuz aralığında gerçekleştirilecek olan uzun bir serüven ile birlikte EMEA bölgesinin en iyi takımlarını belirleyecek. Avrupa ve MEA Açık Elemerinin ardından kapalı EMEA Elemelerine katılmaya hak kazanan takımlar, Suudi Arabistan’da gerçekleşecek ve 2.000.000 dolar ödül havuzuna sahip olan ana etkinlik PGS 2’de yer almak için mücadele edecekler.

24 takımın yer aldığı PGS 2 EMEA Elemeleri, 29 Haziran’dan itibaren dört günlük Alt ve Üst Grup maçları ile başlayacak. Üst Grup’ta yer alan ilk sekiz takım doğrudan Final mücadelesine giderken sonda yer alan sekiz takım, Alt Grup maçlarında ikinci bir şans için karşı karşıya gelecek. Ayrıca Alt Grup, sekiz takımın daha Final Aşamasına çıkmasına fırsat tanıyacak. PGS 2 EMEA Elemeleri Final Aşaması, 7-9 Temmuz tarihleri arasında üç günlük bir mücadeleyi bizlere sunacak. Final Aşaması’nın en iyi iki takımı, Ağustos ayında düzenlenecek olan PGS 2 biletine sahip olacak.

PUBG Global Series 2 Elmeleri
PUBG Global Series 2 EMEA elemeleri başlıyor 2

EMEA Elemelerini üst sıralarda bitirmeyi başaran takımlar, bu yıl gerçekleştirilecek olan PUBG Global Championship’e bir adım daha yaklaşmalarını sağlayan PGC Puanlarına da sahip olacaklar. EMEA Elemelerinde karşı karşıya gelen takımlara toplamda 4060 PGC Puanı pay edilecek. EMEA Elemerinden Küresel Ortak Takımlar hariç yalnızca en iyi iki takım, ana etkinlik PGS 2’de mücadele etme şansına erişecek. EMEA Bölgesi, PGS 2’ye beş takım gönderecek. Bu takımlardan ikisi, Elemelerdeki performanslarıyla birlikte üç Küresel Ortak Takımı olan FaZe Clan, Natus Vincere ve Twisted Minds’ın yanına katılacak.

Türk PUBG takımlarının PGS 2 Yolculuğu Canlı Yayında

PGC 2 EMEA Elemelerini izlemek isteyen oyuncular, karşılaşmaları 29 Haziran – 9 Temmuz TSİ 2:00’da Türkçe olarak resmi PUBG: BATTLEGROUNDS TR Twitch kanalında canlı olarak Timur “Timurleng” Günay, Utku “Utimikk” Taşyürek, Mustafa “Fanius” Gültekin, Arda “Tropik” Bayram, Buğrahan “Wreckage” Şevke ve Oğuzhan “Canalem” Can sunuculuğunda izleyebilecekler.

Canlı yayını izlemek için TIKLAYIN

PAYLAŞ

İlgili İçerikler