RAZER, PUBG: BATTLEGROUNDS temalı ekipmanlarını duyurdu

Razer, bağımsız oyun geliştirme stüdyoları topluluğu ve popüler PUBG: BATTLEGROUNDS oyununun yayıncısı KRAFTON, Inc. ile ortaklaşa, merakla beklenen PUBG: BATTLEGROUNDS temalı oyun ekipmanları koleksiyonunu duyurdu. 

Razer İş Geliştirme Direktör Yardımcısı Addie Tan, “Razer, bu heyecan verici koleksiyonda KRAFTON ile ortak olmaktan heyecan duyuyor. Oyun çevre birimlerindeki uzmanlığımızı, onların sürükleyici oyun deneyimine yenilikçi yaklaşımlarla birleştirdiğinizde, dünya çapındaki oyuncular arasında yankı uyandıran hem oyuncuları hem de meraklıları cezbeden harika ve yeni bir koleksiyon elde ediyorsunuz” dedi.

RAZER, PUBG: BATTLEGROUNDS temalı ekipmanlarını duyurdu
RAZER, PUBG: BATTLEGROUNDS temalı ekipmanlarını duyurdu

PUBG: BATTLEGROUNDS oyun deneyimini yükseltmek için tasarlanan bu iş birliğinde özenle hazırlanmış her bir donanım parçası, KRAFTON’un yaratıcılığı ile Razer’ın benzersiz kalitesinin birleşimini sergiliyor. Yeni koleksiyon, Razer’ın hayranlarının favorileriyle dol. İçerisinde Razer Viper V2 Pro kablosuz e-spor faresini, Razer Huntsman V2 optik oyun klavyesini ve Razer Barracuda X çok platformlu kablosuz kulaklığı bulunuyor. Her Razer çevre birimi, oyunun imza renkleri ve ikonik öğeleriyle süslenmiş benzersiz bir PUBG: BATTLEGROUNDS makyajına sahip. Koleksiyon şunları içerir:

  • Razer Viper V2 Pro – PUBG: BATTLEGROUNDS Edition: Razer Viper V2 Pro’nun sizi gerçekte kim olduğunuzu görmelerini sağlayacak korkunç hızı ve hassasiyeti ile besin zincirinin zirvesine yükselin- insan avının en büyük avcısı. Viper V2 Pro, savaş alanlarında dikkatleri üzerinize çekecek özel bir oyun içi Razer Hat ile gelir. 
  • Razer Huntsman V2 – PUBG: BATTLEGROUNDS Edition: Yıldırım hızında tepkiler için Razer™ Optik Anahtarlarla donanmış Razer Huntsman V2, her savaşta gidişatı değiştirecek. Klavye, asit yeşili rengiyle gerçek dünyada sahneyi çalarken oyun içinde de çarpıcı bir stille donatılmış özel bir Razer Jacket içerir.
  • Razer Barracuda X – PUBG: BATTLEGROUNDS Edition: Sizi oyunda önde tutan çok yönlü, hafif kablosuz Razer Barracuda X kulaklıkla Mavi Alan’da hayatta kalmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kulaklık, oyuncuların oyunlarını hızlandırmalarını ve savaş alanında öne çıkmalarını sağlayan özel oyun içi Razer Pantolon ve Ayakkabıları içerir.  
RAZER, PUBG: BATTLEGROUNDS temalı ekipmanlarını duyurdu
RAZER, PUBG: BATTLEGROUNDS temalı ekipmanlarını duyurdu

Bonus olarak koleksiyondaki her ürün, PUBG: BATTLEGROUNDS meraklıları için özel olarak hazırlanmış özel oyun içi içerikle birlikte geliyor. Kutuda bulunan bir kullanım kodu aracılığıyla oyuncular, PUBG: BATTLEGROUNDS için özel oyun içi öğelere erişebilirler. Bu oyun içi öğeler oyuncuların şapka, ceket, pantolon ve ayakkabı içeren eksiksiz bir Razer temalı kıyafetler almalarını sağlayacak.

PUBG: BATTLEGROUNDS temalı çevre birimleri koleksiyonu her iki markanın da oyunculara, oynanışı geliştiren ve kurulumlarına farklı bir dokunuş getiren yüksek kaliteli ve görsel olarak büyüleyici ürünler sağlama taahhüdünü temsil ediyor.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler