Savaşçının Hikâyesi’nde peri masalı efsanelerinin çarpıştığı destansı bir yolculuk var

Call of Duty: Mobile, inanmak için 1. Sezon: Savaşçının Hikâyesi oynamanız gereken yeni bir hikaye ile yıla başlıyor. 11 Ocak saat 03:00’dan itibaren, klasik peri masalları dünyası, bir dizi acımasız ve gizemli operatör, silah ve içerik, yeni Orta Avlu haritası ve çok daha fazlası ile tepetaklak olacak.

Call of Duty: Mobile – 1. Sezon: Savaşçının Hikâyesi, oyunculara Cipher – Şapkacının Tebessümü, Ölüm Meleği Alice – Kötülükler Diyarı ve Sophia gibi operatörler dahil olmak üzere yeni ücretsiz ve premium içerik kaynağıyla 50 kademeli Savaş Bileti ödülü kazanma fırsatı veriyor. Sophia – Kızıl Başlıklı operatör görünümünün yanı sıra yeni LW3-Tundra keskin nişancı tüfeği, Silah Taslakları, Profil Kartları, Tılsımlar, Call of Duty Puanları ve sezon boyunca çıkacak daha birçok içerik oyuncuları bekliyor.

Call of Duty: Mobile – 1. Sezon:Savaşçının Hikâyesi’nin aşağıda yer alan Android ve iOS’ta çıkacak tüm ayrıntıları ile eski klasiklerde yepyeni bir dönüşüme hazır olun:

  • Yeni Harita: Orta Avlu – İlk olarak Call of Duty: Modern Warfare’de yer alanOrta Avlu, oyuncuların karmaşık düzende gezinmeleri ve araziyi kendi avantajlarına kullanmaları gerektiren daha küçük bir Çok Oyunculu haritasıdır. Savaşta ekstra destek için açık hava balkonlarını kullanmayı unutmayın.
  • Yeni Silah: LW3-Tundra – LW3-Tundra, en seçici keskin nişancılar tarafından bile tercih edilen bir silahtır. Nişan alın ve avlu boyunca ateş edin ya da bir balkonda hiçbir atışı kaçırmadan aksiyondan uzak durun.

Call of Duty: Mobile – 1. Sezon: Savaşçının Hikâyesi ayrıca yeni Sezonluk Mücadeleler, Çekilişler, Temalı Etkinlik ve daha fazlasının yanı sıra lansman sırasında ve sezon boyunca mağazada yayınlanacak çeşitli güncellemeler ve iyileştirmeler içerecek.

Call of Duty: Mobile – 1. Sezon:  Savaşçının Hikâyesi tanıtım fragmanına buradan ulaşabilirsiniz: https://youtu.be/NDYG3j24zko

Call of Duty: Mobile – 1. Sezon:  Savaşçının Hikâyesi hakkında daha fazla bilgi için Call of Duty Blog‘a göz atmayı unutmayın.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler