Skull and Bones için Açık Beta tarihi belli oldu

Ubisoft, Skull and Bones’un çıkmasına az bir süre kala açık beta tarihini duyurdu. Açık beta 8 Şubat tarihinden 11 Şubat tarihine kadar PlayStation 5, Xbox Series X|S, Epic Games Store ve Ubisoft Store üzerinden erişilebilir olacak.

Wallbang Gaming Network
Skull and Bones için Açık Beta tarihi belli oldu 5

Skull and Bones, Ubisoft Singapur tarafından geliştirilen açık dünya, korsan temalı bir oyun olarak 2017 yılında tanıtılmıştı. Geliştirme aşamasında birçok kez oyun yön ve kapsam bağlamında değişikliğe uğradı. Bu nedenle 2018 yılında piyasaya sürülecekken önce 2019’a sonra 2020’ye ertelendi. Her yıl bir sonraki yıla ertelenen oyunun nihai olarak 16 Şubat 2024 yılında piyasaya sürüleceği açıklandı.

Skull and Bones – Ön Yükleme

Bu kadar çalkantılı bir geliştirme süreci yaşayan oyunun geçen ay kapalı beta testleri de yapılmıştı. 8 Şubat’ta başlayacak açık beta için ise 6 Şubat’ta (Türkiye saatine göre 12:00’da) oyunun ön yüklemesi açılacak.

Oyuncular açık beta boyunca Afrika’nın Kıyılarını, Doğu Hint Adalarını ve uçsuz bucaksız açık denizleri keşfedebilecekler. Senaryo dışında; yan sözleşmeler, tekrarlanabilir sözleşmeler, ödül sözleşmeleri ve dünya etkinlikleri gibi görevler de bulunacak. Mücadele modu ise “Sıçanı Yok Et” isimli göreve kadar oynanabilecek.

Wallbang Gaming Network
Skull and Bones için Açık Beta tarihi belli oldu 6

Oyuncular seviyelerini açık beta boyunca Brigand (Kademe 1 Sıra 6) seviyesine kadar yükseltebilecekler. Bu seviyeye ulaştıktan sonra da oyunun açık dünyasına devam etmeleri mümkün. Açık betayı deneyimleyen oyuncular ödül olarak gemi için kozmetik ve silah kazanacaklar. Ek olarak “Cookie” isimli lemur da evcil hayvanlarımızdan biri olacak. Ayrıca beta sürecinde ilerleyen oyuncular, oyunu satın aldıklarında tam sürümden kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Wallbang Gaming Network
Skull and Bones için Açık Beta tarihi belli oldu 7

Çapraz İlerleme ve Çapraz Platform

Çapraz ilerleme dediğimiz oyuncuların farklı platformlardaki ilerlemelerini kaydetmelerine olanak tanıyan bir destek Skull and Bones’ta mevcut. Ayrıca farklı platformlardaki oyuncuların birlikte oynamasını sağlayan çapraz platform desteği de bulunuyor.

Oyunu Ubisoft Connect veya Epic Games Store’da oynayacaksınız ücretsiz oyunlar isimli sekmeden beta sürümüne doğrudan erişim sağlayabilirsiniz. Eğer Xbox Series X|S veya PlayStation 5 üzerinden oynayacaksanız konsol mağazasında “Skull and Bones” olarak aratıp kurulum yapabilirsiniz.

Skull and Bones beta için PC gereksinimleri aşağıda:

Wallbang Gaming Network
Skull and Bones için Açık Beta tarihi belli oldu 8

Skull and Bones’u; Ubisoft Connect ve Epic Games Store üzerinden ₺999’ye, PlayStation mağazasından ₺1879’ye ve Xbox mağazasından ise ₺1450’ye satın alabilirsiniz.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler