Star Wars Outlaws için çıkış tarihi belli oldu

Ubisoft, Lucasfilm Games iş birliğiyle ilk açık dünya Star Wars oyunu Star Wars Outlaws oyununun 30 Ağustos’ta Xbox Series X|S konsolları, PlayStation 5, Amazon Luna ve Ubisoft Connect aracılığıyla PC’ye çıkacağını duyurdu. Ubisoft+’a abone olan ya da oyunun Altın veya Eksiksiz Sürüm’ünü satın alan hayranlar üç güne kadar erken erişimin keyfini çıkarabilir. Ayrıca 30 Ağustos’tan önce ön sipariş verenler Kay’in speeder’ı ve gemisi Trailblazer için kozmetik ögeler içeren “Kessel Runner Bonus Paketi”ne sahip olabilir.

Ubisoft, kurnaz Kay Vess ve yoldaşı Nix’in hayatlarının fırsatını arayışları hakkında daha fazla ayrıntı açıkladı. Bu dönemde, İmparatorluk yönetiminin dikkati, peşini bırakmayan isyan nedeniyle dağılmış durumda, bu da yeraltı dünyası için altın bir çağa yol açıyor. Yetenekli bir hırsız olan Kay’in maskaralıkları, yeni ve ürkütücü bir suç örgütü olan Zerek Besh’in lideri Sliro’nun dikkatini çeker. Sliro’nun Kay’in başına ödül koymasının ardından, Kay ve Nix’e özgürlük için tek şansları olan, tüm zamanların en büyük soygunlarından birini gerçekleştirmeleri teklif edilir. Kay ve Nix’in bu işin üstesinden gelebilmeleri için ihtiyaç duydukları desteği kazanmak amacıyla galaksinin yeraltı dünyasında gezinmeleri ve Pyke Syndicate, Hutt Cartel, Ashiga Clan ve de Crimson Dawn gibi efsanevi suç örgütleriyle itibarlarını artırmaları gerekir.

Kreatif Direktör Julian Gerighty: “Gerçek özgürlüğün peşindeki becerikli Kay ve Nix, yeraltı dünyasında ve Outer Rim’de yolculuk edecek, sendikalardan işler alacak, korkutucu düşmanlarla yüzleşecek, baskıcı İmparatorluk yönetiminden kaçınacak ve galaksinin gördüğü en büyük soygunlardan birini gerçekleştirmek için yetenekli bir haydut ekibi toplayacak”.

Lucasfilm Games Başkan Yardımcısı Douglas Reilly: “Star Wars Outlaws, hayranları galaksinin henüz keşfedilmemiş hazinelere sahip bir bölgesini, yeraltı dünyasının altın çağından yararlanan kaçakçıların maceralarını deneyimlemeye davet ediyor. Massive Entertainment’ın Star Wars’un bu yönünü hayata geçirme konusundaki kararlılığından ilham aldık. Oyun, hayranların açık bir dünyada keşfedebilecekleri hem ikonik hem de yeni şeyler içeriyor.” diyor.

Kay ve Nix, büyük soygun için doğru kaynakları ve mürettebatı elde etmek üzere galaksi boyunca seyahat edecekler. Yolculuklarında; Canto Bight, Kijimi, Tatooine, Akiva ve Toshara’nın rüzgârlı savanası gibi hem ikonik hem de yeni olan farklı yerlerde bulunacaklar. Kay, yol boyunca kalabalık şehirleri ve cantina’ları keşfedecek, hız motoruyla geniş açık hava manzarasında yarışacak ve gemisi Trailblazer ‘ı uzayın vahşi doğasında kullanacak. İşler ters gittiğinde, Trailblazer aynı zamanda İmparatorluk ve diğer düşmanlarla heyecan verici karşılaşmalarda üstünlük sağlamak için kovalamaca, kaçma ve saldırmaya yardımcı olacak.

Star Wars Outlaws, temel oyun için önerilen 1,749 TL fiyatla Ubisoft Store üzerinden ve perakende olarak satışa sunulacak. Oyuncular Ubisoft+’a abone olarak ya da Altın veya Eksiksiz Sürüm’ü satın alarak oyuna üç güne kadar erken erişebilirler.

Star Wars Outlaws Standart Sürüm – 1,749 TL 

  • Ana oyun

Star Wars Outlaws Altın Sürüm – 2,749 TL 

  • Ana oyun
  • Sezon Kartı (2 DLC, lansmana özel “Jabba’s Gambit” görevini ve “Kessel Runner Character Pack” kozmetik paketini içerir).
  • 3 güne kadar erken erişim. 

Star Wars Outlaws Eksiksiz Sürüm – 3,249 TL 

  • Ana oyun. 
  • Sezon Kartı (2 DLC, lansmana özel “Jabba’s Gambit” görevini ve “Kessel Runner Character Pack” kozmetik paketini içerir). 
  • Sabacc Shark Destesi: Kay, patlatıcısı, Nix, Kay’in Speeder’ı ve “Trailblazer” uzay gemisi için kozmetikler içerir.
  • Rogue Infiltrator Destesi: Kay, Nix, Kay’in speeder’ı ve “Trailblazer” için kozmetikler içerir.
  • Dijital sanat kitabı: Benzersiz sinematik storyboard’lar da dâhil olmak üzere oyunun konsept çizimleri ve görsellerinden bir seçki içerir.
  • 3 güne kadar erken erişim. 

Daha fazla oyun haberi için tıklayın

PAYLAŞ

İlgili İçerikler