Stardew Valley’nin 1.6 güncellemesinin geleceği tarih belli oldu

Düzenli olarak güncellemeler alan ve büyük bir kitle tarafından sevilen “çiftçi yaşam simülasyonu” (ya da neyse artık türü bilemedim :P) Stardew Valley, yeni bir güncelleme getirmeye hazırlanıyor. Geliştirici ConcernedApe tarafından X üzerinden paylaşılan gönderiye göre güncellemenin geleceği tarih ise 19 Mart 2024 olacak. ConcernedApe güncelleme notlarını yamanın yayınlandığı gün detaylı bir şekilde paylaşacağını söyledi.

Daha önce yaptığı duyuruda oyun içerisine eklenecek özelliklerin bazılarından bahseden Concerned Ape, Stardew Valley’e yeni bir büyük festival, yeni ögeler ve tarifler, yüzden fazla yeni diyalog, köylüler için kışlık kıyafetler yeni çiftlik türü ve bir çok küçük eklemeler gelecek. Ayrıca  PC için bulunan 4 oyunculu co-op desteğinin 8 oyuncuya çıkarılması da gelecek yamanın içeriklerinden biri olacak. 

Wallbang Gaming Network
Stardew Valley’nin 1.6 güncellemesinin geleceği tarih belli oldu 2

26 Şubat 2016 tarihinde yayınlanan Stardew Valley, şimdiye kadar 30 milyondan fazla kopya satmış. Dünya çapında gerçekleştirilecek bir konser turu ve yakında yayınlanacak olan resmi yemek kitabı da bulunan oyun, hem ülkemizde hem de dünyada milyonlarca oyuncu tarafından severek oynanıyor.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler