SteelSeries Arctis Nova 5 oyuncu kulaklığı tanıtıldı

Çığır açan Arctis Nova kulaklık serisinin yaratıcısı, oyun ve kültürü birleştiren orijinal espor markası, oyun ve espor çevre birimlerinde dünya lideri SteelSeries, Arctis Nova 5 serisi kulaklıkların ve Nova 5 Companion App’in tanıtılmasıyla Arctics Nova ailesini genişletiyor.

Ödüllü Arctis Nova kulaklık serisinin en yeni üyesi için tasarım ve mühendislik ekipleri üç yenilikçi hedefi göz önünde bulundurarak yeni bir ürün yaratmak için harekete geçti; insanların Xbox ve PlayStation’da oynadığı oyunlar için daha iyi ses oluşturmak; hem birinci sınıf hem de erişilebilir bir kablosuz oyun kulaklığı geliştirmek ve oyuncuların daha uzun süre ve daha sert oynamasına olanak sağlamak. Sonuç, Arctis Nova 5 ve oyuncuların 100’den fazla ses ön ayarına parmaklarının ucunda erişmesini sağlayan türünün ilk örneği Nova 5 Companion App, tek bir düğmeye dokunarak yüksek hızlı 2.4GHz veya Bluetooth 5.3 ile Quick Switch Wireless özgürlüğü, olağanüstü 60+ Saat Pil Ömrü ve 129,99$ fiyat noktasıdır. Bu en iyi haliyle “uygun fiyatlı konfor”.

SteelSeries CEO’su Ehtisham Rabbani, “İnovasyon bir anahtardır ve biz bunu hayal gücünün kilidini açmak ve oyunculara üstün ses deneyimleri sunmak için sınırları zorlamak için kullanıyoruz” dedi. “Arctis Nova 5 ve 100’den fazla ses ön ayarına sahip Companion App’in tanıtımı kelimenin tam anlamıyla ‘oyun değiştiriyor’ ve kullanıcılara konsol oyunları için destansı bir ses avantajı sağlıyor.” sözlerini ekledi. 

Ses önemlidir. SteelSeries, oyunculara rekabet avantajı sağlamak söz konusu olduğunda, yirmi yılı aşkın süredir endüstriyi tanımlayan oyun donanımları yaratmanın ön saflarında yer almakta ve espor’un arkasındaki itici güç olmaktadır. Oyun oynamanın popülaritesi artmaya devam ederken SteelSeries, oyuncu deneyimine odaklanmış ve bir oyun yaşam tarzının tanımlanmasına öncülük etmiştir. Ocak 2024 itibariyle dünya genelinde 887 milyon PC, 334 milyon PlayStation, 247 milyon Nintendo, 227 milyon Xbox ve 2,8 milyon mobil oyuncu olmak üzere 3,4 milyarın üzerinde oyuncu bulunmaktadır ve bu oyuncular genellikle birden fazla platformda oyun oynamaktadır.

Arctis Nova 5 Xbox, PlayStation, Nintendo Switch ve diğer platformlarda konsol oyunları için mükemmel bir donanıma sahiptir.  

  • Nova 5 Companion App – Ses mühendisleri, espor uzmanları ve oyun geliştiricileri tarafından titizlikle hazırlanmış ve her oyuna özel olarak uyarlanmış 100’den fazla oyuna özel ses ön ayarı içeren devrim niteliğinde bir uygulama ile tanışın. Oyuncular ses ön ayarlarını gerçek zamanlı olarak ve oyundan çıkmadan anında değiştirebilir ve bu da belirgin bir rekabet avantajı sağlar. Fortnite, Apex Legends, Minecraft ve daha fazlası gibi en iyi oyunlar için hassas bir şekilde oluşturulmuş ses profilleri ile başkalarının duyamadıklarını duyun.   
  • Neodim Manyetik Sürücüler – Oyuncular kristal berraklığında tizler, nokta atışı orta sesler ve derin baslardan oluşan ultra ayrıntılı bir ses ortamıyla her şeyi duyabilir. Özel tasarım Neodim Manyetik Sürücüler, hangi oyunu oynuyor veya şarkıyı dinliyor olurlarsa olsunlar mükemmel bir ses deneyimi sağlamak için nadir bulunan bir toprak metalinden üretilmiştir. 
  • Quick-Switch Wireless – Tek bir düğmeye dokunarak yüksek hızlı 2.4GHz’den Bluetooth 5.3’e geçerek oyun oynarken kolayca telefonla konuşun. Oyuncular aksiyona geri döndüğünde mobil bağlantılar beklemede kalır, böylece çağrıları alabilirler. Bluetooth ses için belirli medya profillerini etkilemeden Fortnite EQ’larını 2.4GHz bant genişliğinde tutun. 
  • Platformlar Arası Oynama – Kompakt USB-C dongle, oyuncuların tüm sistemler arasında kolayca geçiş yapmasını sağlayarak Xbox, PlayStation, Switch, PC, Meta Quest, el bilgisayarları ve USB-C’yi destekleyen telefon ve tabletleri destekler. 
  • ClearCast 2.X Mikrofon – 2 kat bant genişliği, 2 kat netlik. SteelSeries’in ClearCast mikrofonu, iletişimi kristal berraklık ve pürüzsüz tutmak için 32KHz/16Bit sesi destekleyen yeni bir yüksek bant genişliğine sahip yonga setine sahiptir. Oyuncular, iletişimde en üst düzeyde iki yönlü gürültü azaltma için PC’de Sonar AI Destekli Gürültü Engelleme ile vokalleri daha da güçlendirebilir. Benzersiz tasarım, hareket halindeyken tamamen geri çekildiğinde mikrofonu kulaklığın içine sorunsuz bir şekilde yerleştirir. 
  • 60+ Saat Kablosuz Oyun Deneyimi – 60 saatlik batarya ömrü, 7 gün boyunca her gün 8 saat süren tam şarj anlamına gelir. USB-C hızlı şarj, yalnızca 15 dakikalık şarj ile 6 saat daha kullanım sağlıyor.
  • Sonar Audio Software Suite – oyuncular için tasarlanmış ilk profesyonel sınıf parametrik EQ. Oyun için herhangi bir kulaklığı turbo şarj etmek ve oyunlarda, takım sohbetinde ve mikrofonda sesi kontrol etmek için sınırsız bir yetenek sağlamak için özel olarak tasarlanan Sonar, oyuncuların her bir frekansı ayarlamasına ve en önemli sesleri duymasına olanak tanıyor.

Arctis Nova 5 Serisi SteelSeries.com adresinden ve dünyanın dört bir yanındaki seçkin perakendecilerden aşağıdaki tavsiye edilen satış fiyatıyla temin edilebiliyor. 

  • Arctis Nova 5/5X/5P Kablosuz – NA $129.99 | EMEA €139.99 | APAC $139.99

PAYLAŞ

İlgili İçerikler