SteelSeries GG ile donanım ve oyununuzla mükemmel uyum sağlayın

Oyun ile kültürü birleştiren orijinal espor markası SteelSeries, cihazlarınızın her birinden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olan program SteelSeries GG’yi oyun deneyiminizi mükemmelleştirmek için sizlere sunuyor. SteelSeries GG, klavyeler, fareler kulaklıklar hatta mousepadlere kadar, hepsini tanıyan, oyun deneyiminizi özelleştirmek ve geliştirmek için çok çeşitli seçenekler barındırıyor. Bu seçenekleri kendinize özel yapmak tamamen sizin elinizde. Tek limitiniz hayal gücünüz. SteelSeries GG ile bütün bu imkanları bir SteelSeries ekipmanınız olmasa bile ücretsiz olarak deneyimleyebiliyorsunuz. 

STEELSERIES GG 3D AIMTRAINER ile daima güçlü kalın

SteelSeries GG ile hedefinizi daha hızlı geliştirin ve en sevdiğiniz FPS oyunlarında rütbe atlayın. Yüzlerce eğlenceli egzersizi parmaklarınızın ucunda ücretsiz olarak yapabilirsiniz. SteelSeries GG’nin sunduğu 3D Aimtrainer sayesinde oyununuzu daha iyi senkronize edebilir ve en iyi deneyim için FOV ayarlarınızı oyununuzla eşleştirebilir, sizi daha iyi bir oyuncu olmaktan alıkoyan zayıf noktaları keşfetmek için içgörüler edinebilirsiniz. Ve bu sayede her oyun deneyiminiz daha eğlenceli olurken, kendinizi lider tablosunun en üst noktasına taşıyabilirsiniz. VALORANT, CS:GO ve PUBG gibi FPS oyunlarında daha keskin bir performans gösterebilmenizin yolu bu antremanlardan geçiyor.

SteelSeries Sonar ile rakiplerinizi kolayca saf dışı bırakın!

SteelSeries GG’nin ücretsiz sunduğu teknolojilerden bir diğeri de SteelSeries Sonar. Oyun sesinde çığır açan Sonar ile düşmanınızın konumunu siz onları görmeden çok daha önce belirlemenize olanak tanır. Sonar ile birlikte kullanabileceğiniz Parametrik EQ, oyun içerisinde yer alan özel oyun içi seslerin yükseltilmesine veya azaltılmasına olanak sunarken, 7.1 Surround Sound özelliği ve özel ses algoritmaları sayesinde eşsiz bir ses deneyimine ulaşmanızı sağlar. Bunlara ek olarak SteelSeries Sonar oyun dünyasında bir ilk olarak, oyununuz ve sohbetiniz için ayrı ekolayzır ayarları belirlemenize olanak tanırken, oyun arkadaşlarınızla daha kaliteli iletişim kurabilmeniz için sesinizi çok daha iyi hale getirebilir ve gürültüyü tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Bir SteelSeries kulaklığınız olmasa bile SteelSeries GG yükleyerek SteelSeries Sonar teknolojisinden faydalanabilirsiniz.

SteelSeries GG Moments ile muhteşem anları kaydedin

Oyun deneyiminizi daha iyi hale getirmenin ve hatta bu deneyimlerinizi ölümsüzleştirmenin en güzel yolunu size SteelSeries GG Moments gösterir. En sevdiğiniz oyunda hatırlanmasını istediğiniz anları yakalabilir ve istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. SteelSeries GG ile çalışan bu teknoloji ile kolayca klipler yakalayabilir, ses ayarı yapabilir ve sorunsuz bir oyun deneyimi için donanımınızı ayarlayabilirsiniz. SteelSeries GG Moments, VALORANT ve CS:GO gibi rekabetin en üst düzeyde olduğu oyunlarda yeteneklerinizi herkese sergilemenin en tatlı bahanesi. 

SteelSeries donanımınızın gücünü Engine ile ortaya çıkartın

SteelSeries GG ile sunulan diğer bir oyuncu dostu özellik olan SteelSeries Engine, aydınlatma, makrolar ve daha fazlası gibi tüm oyun donanımı ayarlarınız için düşük etkili bir uygulamadır. SteelSeries uyumlu cihazlarınızdaki ses, ışık efekt gibi özellikleri SteelSeries GG yazılımıyla kolay bir şekilde kontrol etmeniz mümkün. Üstelik bu yazılım ile özel oyun profilleri oluşturabilir ve bunları kişiselleştirebilirsiniz. Oynadığınız oyunlar arasında farklı bir aydınlatma veya profil yaratabilir ve otomatik olarak yüklenen özel donanım profilinizi kontrol edebilir, tüm donanımınıza hayat verebilirsiniz ve tüm bunlara tamamen ücretsiz sahip olabilirsiniz.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler