TEKKEN 8 Soundtrack’i sınırlı sayıda plak olarak basılıyor

Bandai Namco Europe S.A.S. ve Laced Records efsanevi serinin yepyeni oyunu TEKKEN 8’in müziklerini plaklara taşımak için bir araya geldi.

Lüks 5 disklik kutu seti için ön siparişler açıldı ve Sınırlı Sürüm mavi ve siyah galaksi efektli disk varyantı yalnızca Laced Records mağazasından edinilebilir. Ayrıca düz pembe ve mavi disklere sahip Laced Exclusive Edition çift albüm de mevcut. Hem Standart Baskı 5LP kutu seti hem de geleneksel siyah disklere sahip çift albüm, üçüncü taraf perakendeciler aracılığıyla satışa sunulacak.

Orijinal film müziğinin tamamı plak için özel olarak master edildi ve ağır LP’lere basılacak. Kutu setinde bu plakların tamamı sert karton bir kılıfın içinde omurgalı iç kılıflarda sunulurken, çift albümde baskılı iç kılıflarla birlikte geniş bir dış kılıf yer alacak. Bandai Namco Entertainment Inc. ve illüstratör Samuel Donato tarafından hazırlanan çarpıcı kol çizimleri Jin ve Jun Kazama, Kazuya Mishima ve yeni dövüşçüler Azucena, Victor Chevalier ve Reina’yı tasvir ediyor.

TEKKEN 8 müzik ekibi, serinin sert dans müziği ve elektronik müzikten oluşan alametifarikası müziklerinin temelini korudu. Bestecilerin çoğu uzun süredir seriye katkıda bulunan kişiler. Tüm ekip şöyle: mifumei, Hiroshi Okubo, AJURIKA, Yoshihito Yano, Go Shiina, sanodg, Rio Hamamoto, Sho Okada, Yuu Miyake, Shogo Nomura, Ayako Saso, Mitsuhiro Kitadani, Shinji Hosoe, Yoshinori Hirai ve Qing Yan.

TEKKEN 8’in yanı sıra hayranlar www.lacedrecords.com/collections/tekken adresinden 10 TEKKEN oyununa ait plakların tamamının stok durumunu kontrol edebilir.

Destansı bir hikayenin üzerine sağlam ve benzersiz oynanış sayesinde TEKKEN serisi 57 milyondan fazla kopya satarak tüm zamanların en çok satan 3D dövüş oyunu serisi olarak hüküm sürmüştür.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler