VALORANT’ta En İyi 10 Vandal Kaplaması

VALORANT, 2020 yılında piyasaya giriş yaptı. Beta döneminden itibaren dikkatleri üstüne çeken oyun, günümüze kadar popülaritesini arttırarak rekabetçi arenada kendine önemli bir yer edindi. İlk çıktığı günden bugüne 3 senede birbirinden güzel silah kaplama setleri görücüye çıktı. VALORANT için en başarılı silah kaplamalarından en iyi 10 Vandal kaplamasını sizler için seçtik.

En İyi 10 Vandal Kaplaması

Oyundaki tüfek kategorisinde bulunan Vandal, oyuncuların vazgeçilmez tercihlerinin başında geliyor desek yanlış olmaz. En çok tercih edilen diğer bir silah olan Phantom’a göre hakimiyeti her ne kadar zor olsa da uzak veya yakın mesafe fark etmeden kafadan tek atış yaparak rakibi öldürmeye yarayan bir silah.

10- Karaborsa Vandal

Wallbang Gaming Network
VALORANT’ta En İyi 10 Vandal Kaplaması 11

Çıktığı ilk günden beri CS:GO oyuncularıyla VALORANT oyuncularını karşı karşıya getiren bir silah kaplama seti olan Karaborsa Vandal CS:GO’daki default AK-47’ye benzemesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

İhtişamlı (Premium) kaplama paketinde yer alan Karaborsa Vandal’a 1775 VP karşılığında sahip olabilirsiniz.

9- Delipop Vandal

Wallbang Gaming Network
VALORANT’ta En İyi 10 Vandal Kaplaması 12

Silah kaplamaları içindeki en renkli koleksiyon olan Delipop koleksiyonu Akira ve Ghost in The Shell gibi distopik Cyberpunk animelerden esinlenilmiştir. Neon mavi, pembe ve altın sarısı renklerden oluşan vandal kaplaması ses efekti ve bitiriş animasyonuyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Bu Neon temalı Vandal Exclusive kaplama paketinde bulunduğu için 2175 VP ödemelisiniz.

8- Yıldız Belası (Araxys)

Wallbang Gaming Network
VALORANT’ta En İyi 10 Vandal Kaplaması 13

Yıldız Belası kaplama paketi VALORANT 6. Bölüm 1.Kısım’da karşımıza çıktı. Araxys kaplama paketi silahların zamanında yıldızları fetheden galaksileri yok eden tehlikeli bir uzaylı ırkı tarafından kullanılmasından ortaya çıkan bir hikayenin sonucunda var oluyor.

Bu uzay savaşlarını temsil eden kaplama paketi Exclusive sınıfında yer aldığı için sahip olmak isterseniz 2175 VP ödemelisiniz.

7- Sakura Vandal

Wallbang Gaming Network
VALORANT’ta En İyi 10 Vandal Kaplaması 14

Sakura Vandal herhangi bir ses veya görsel efekte sahip olmayan bir vandal kaplamasıdır. Sakura kelimesi Japonca’da kiraz çiçeği anlamında gelir. Bu kaplama da pembe yapraklarıyla ağacı, arka fonda batan güneşi ve dağları görebileceğiniz abartısız ama bir o kadar da şık bir vandal kaplaması. Gösteriş değil sadelik seven biriyseniz Sakura Vandal’ı sevebilirsiniz.

Sakura Vandal’a marketten 1275 VP ile sahip olabilirsiniz.

6- Gaia’nın İntikamı

Wallbang Gaming Network
VALORANT’ta En İyi 10 Vandal Kaplaması 15

Gaia’nın İntikamı koleksiyonu orman temasına dayanıyor. Oyunun kıdemli yapımcılarından Preeti Khanolkar, bu koleksiyonda gizemli, büyülü, karmaşık ve güçlü bir karışım ile orman temasını harika bir şekilde tasarıma döktüklerini belirtmiş. Gaia’nın İntikamı’nda kırmızı, yeşil, mavi ve turuncu olmak üzere 4 renk çeşidi bulunuyor. Bitiriş efektinde son öldürülen karakterin olduğu noktada bir ağacın yeşerdiği vandal kaplamasına 1775 VP karşılığında ulaşabilirsiniz.

5- Oni Vandal

Wallbang Gaming Network
VALORANT’ta En İyi 10 Vandal Kaplaması 16

VALORANT’ta bazı kaplama setleri çok beğenildiği için 2.0 adı altında diğer silahlara da çıkış yapmakta. Oni koleksiyonu da bunlardan biri. Yine Japon kültüründen karşımıza çıkan Oni, Japon sanatında ve edebiyatında yer alan şeytanlar, canavarlar olmak üzere bir çeşit yökai türüdür. Oyunda da bu canavar görünüşlü vandal kaplaması özellikle ince bir sese sahip olmasıyla çok beğenilen bir settir.

Oni Vandal, premium kaplama paketinde olduğundan 1775 VP’ye sahip olunabilir.

4- Asil Vandal

Wallbang Gaming Network
VALORANT’ta En İyi 10 Vandal Kaplaması 17

Oyunun en çok tercih edilen vandal kaplamalarından olan Asil Vandal, gerçekten adı gibi çok asil bir duruşa sahip. Özellikle default halinde altın rengi bulunması, vuruş hissiyatındaki rahatlık gibi nedenlerle oldukça tercih edilen bir silah kaplamasıdır.

Asil Vandal kaplamasını satın almak için 1775 VP ödemeniz gerekiyor.

3- Yağmacı Vandal

Wallbang Gaming Network
VALORANT’ta En İyi 10 Vandal Kaplaması 18

Her oyun lobinizde kesinlikle denk gelebileceğiniz bu vandal kaplaması oyuncuların favorisi konumundadır. Yağmacı Vandal’ın kendine has karanlık tasarımı, karamsarlığı ve yeraltı dünyasını andıracak şekilde tasarlanmış. Silahın vuruş sesinde ruhların çığlığını bitiriş animasyonunda başka bir evrene sayısız ruh gönderdiğini gözlemleyebilirsiniz.

Yağmacı Vandal’a sahip olmak için 1775 VP ödemeniz gerekmekte.

2- Ejder Ateşi Vandal

Wallbang Gaming Network
VALORANT’ta En İyi 10 Vandal Kaplaması 19

Listemizin ikinci sırasında en çok satışa sahip olan kaplama setinden Ejder Ateşi Vandal bulunmakta. Ejder Ateşi Vandal silahı ele aldığınızda ortaya çıkan ejderha animasyonu ve adeta bir kükreyiş sesine sahip olmasıyla dikkatleri üstüne çeken bir silah kaplaması. Bitiriş animasyonunda ise bir ejderha son karakterin üstüne alev üflemekte. Bu vandal kaplamasını edinirseniz ufak bir ejderha sahibi olabilirsiniz.

Ejder Ateşi koleksiyonu Ultra silah türü grubunda yer aldığı için Ejder Ateşi Vandal’a 2475 VP karşılığında sahip olabilirsiniz.

1- Champions Vandal

Wallbang Gaming Network
VALORANT’ta En İyi 10 Vandal Kaplaması 20

Listemizin birinci sırasında çok özel bir silah kaplaması bulunmakta: Champions Vandal. Bu silah kaplamasını envanterinize eklemediyseniz bir daha eklemeniz pek mümkün görünmüyor. Çünkü bu kaplama seti VALORANT espor ekosisteminin en büyük organizasyonu olan Champions etkinliği için özel tasarlanmış bir vandal kaplaması olarak öne çıkıyor. Tasarım olarak Champions temasından yola çıkılmış olan bu kaplama eğer oyunda skor birincisiyseniz parlak yanıyor ve daha güzel bir oynayış sağlıyor.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler