Starfield PC ve XBOX arasında kayıt desteği sunacak

Bethesda’nın beklentilerle dolu RPG oyunu Starfield, PC ve XBOX arasında geçişe ve kayıt desteğine izin verecek. Xbox Anywhere etiketi taşıyacak oyunu PC’de oynadıktan sonra, koltuğa uzanıp XBOX konsolunuzda kaldığınız yerden oynamaya devam edebileceksiniz.

Bethesda’nın yıllar sonra ilk defa yeni bir seriye adım atacağını göreceğimiz yapım için, geri sayım devam ediyor. Starfield, ‘Xbox Play Anywhere’ ve ‘Xbox cloud saves’ etiketleriyle bu özellikleri taşıdığını doğrulamış oldu. Play Anywhere, bir bakıma kaybolan veya bozulan kayıtlar için güvenlik önlemi anlamına da geliyor. Bu da, 1000’den fazla gezegenin bulunduğu bu evrendeki yaşanmışlığınız için ciddi bir riski ortadan kaldırıyor.

Starfield, Game Pass aboneleri için ilk günden oynanabilecek. Oyuna kalıcı sahip olmak isteyen kullanıcılar, Xbox üzerinden Standart sürüm için 1.150₺ ve Premium sürüm için 1.600₺, Steam üzerinden Standart sürüm için 899₺ ve Premium sürüm için 1.299₺ vererek ön siparişte bulunabilirler.

Premium Edition içeriği ise şöyle:

  • Starfield Ana Oyunu
  • Shattered Space Hikâye Genişletmesi (oyunun çıkışından sonra)
  • 5 güne kadar erken erişim hakkı*
  • Constellation Görünüm Paketi: Equinox Lazer Tüfeği, Uzay Kıyafeti, Kask ve İtici Çanta
  • Starfield Dijital Sanat Kitabı’na ve Orijinal Oyun Müziklerine erişim

* Gerçek oynama süresi satın alım tarihine bağlıdır ve gerçekleşebilecek kesinti ve saat dilimi farklarından etkilenebilir.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler