WD_BLACK Xbox için yeni WD_BLACK C50 genişletme kartını tanıttı

Xbox ile iş birliği yapan ve Xbox depolama çözümleri portföyünü tamamlayan Western Digital, Xbox için WD_BLACK C50 Bellek Genişletme Kartı’nı duyurdu. 1 TB’a kadar kapasite seçeneğine sahip yeni genişletme kartı, oyunculara daha fazla kapasite sunuyor. Böylece oyunseverler günümüzün en iyi oyunlarını ve çok daha fazlasını yüklü ve kullanıma hazır halde tutma imkanına sahip oluyor.  

“Xbox oyun konsolları, onlarca yıldır dünyanın dört bir yanındaki hanede, en sevilen temel oyun ekipmanlarından biri oldu,” ifadelerini kullanan Western Dijital Küresel Stratejik Ortaklıklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Susan Park, “Xbox için WD_BLACK C50 Genişletme Kartının kullanıma sunulmasıyla oyuncular, favori oyunlarının keyfini çıkarmaya daha da fazla esneklikle devam edebilecek ve bu sayede de sıradaki bölümü geçmeye veya bölüm sonu canavarını yenmeye odaklanabilecek.” açıklamasını yaptı. 

Oyuncuların Xbox Game Pass Ultimate yelpazesinin keyfini çıkarmasını sağlayan Xbox için WD_BLACK C50 Genişletme Kartı, Game Pass Ultimate için 1 aylık deneme süresi ile birlikte geliyor. Xbox için WD_BLACK C50 Genişletme Kartı Eylül ayı itibarıyla Türkiye’de satışa sunulacak.

Xbox Series X|S dahili depolama alanını genişletmek için tasarlanan Xbox için WD_BLACK C50 Genişletme Kartı, konsola veya konsoldan aktarım yapmak zorunda kalmadan, oyunculara en sevdikleri oyunları hazır durumda tutma kabiliyeti kazandırıyor. WD_BLACK’le uyumlu bir estetikte tasarlanan C50, Xbox Series X|S Depolama Genişletme Bağlantı Noktasına sorunsuzca oturuyor; oyuncular montaj veya uyumluluk sorunlarıyla uğraşmadan kolayca takıp çalıştırabiliyor. 

PAYLAŞ

İlgili İçerikler