Western Digital’dan içerik üreticilerine: WD Blue SN5000

Dijital içerik üreticileri, premium içerik talebini karşılamak için güçlü depolama kapasitesine ve daha hızlı ve verimli iş akışlarına ihtiyaç duyuyor. Yapay zeka destekli uygulamalar daha büyük boyutlu multimedya içerikleri üretmeye devam ettikçe, yüksek performanslı ve daha yüksek kapasiteli veri depolama giderek daha önemli hale geliyor.

Yeni Western Digital WD Blue SN5000 NVMe™ SSD, çoklu akışlı 4K video, görüntü ve ses içeren talepkar iş akışlarına sahip içerik üreticileri ve profesyoneller için yeni nesil bir depolama çözümü sunuyor. PC’ler için M.2 2280 platformunda bir SSD olan WD Blue® SN5000 NVMe™ SSD, PC performansını artırmak ve daha yüksek kapasiteli NVMe SSD’lere geçmek isteyen yoğun içerik üreticilerine hitap ediyor. 

WD Blue® SN5000 NVMe™ SSD, kullanıcıları gelişmiş performans odaklı, yapay zeka ortamlarında içerik oluşturma iş akışlarını en üst düzeye çıkaran depolama çözümleriyle donatmak için AI Data Cycle depolama çatı sisteminin 4’üncü ve 6’ncı aşamalarına uygun şekilde tasarlandı ve geliştirildi. 

  • 4 TB’a varan* depolama – Bir önceki nesle kıyasla 2 kat daha fazla içerik depolama kapasitesi** 
  • İş akışlarını hızlandırırken üretkenliğinizi PCIe® Gen4 ile 5.500MB/s’ye varan hızla, önceki nesle göre yüzde 24*** daha iyi performansla artırın. 
  • Son derece hızlı klasör ve dosya kopyalamak için Western Digital nCache™ 4.0 teknolojisi 
  • NVMe™ ile çoklu görev gerektiren yüklü işleri daha sorunsuz halledin.
  • Taslak hazırlama ve işleme aşamalarını 1.200 TBW**** dayanıklılıkla güçlendirin.

Western Digital WD Blue® SN5000 NVMe™ SSD, ağustos ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak. 

PAYLAŞ

İlgili İçerikler