Yeni ajan Deadlock, VALORANT Bölüm 07 Kısım 1 ile geliyor

VALORANT’ın yeni Gözcüsü Norveçli ajan Deadlock, savaş esnasında en ölümcül saldırıları bile savuşturabilecek son teknoloji bir nanobağ ağı kullanır. Keskin gözlerinden kaçan, vahşetinden kurtulan olmamıştır. Deadlock’ın yetenekleri şu şekilde:

VALORANT Deadlock Yetenekleri

NanoÇekim (C)

Bir NanoÇekim bombası KUŞAN. Fırlatmak için ATEŞ ET. Alçaktan fırlatmak için ALT. ATIŞ kullan. NanoÇekim bombası yere temas ettiğinde patlayarak etki alanında kalan düşmanların çömelmelerine neden olur ve onları yavaşlatır.

Sonik Sensör (Q)

Bir Sonik Sensör KUŞAN. Sensörü yerleştirmek için ATEŞ ET. Sensör, düşman seslerini algılamak üzere bölgeyi tarar. Eğer taradığı bölgede ayak sesi, silah sesi veya yüksek ses tespit ederse bölgeye sersemletme uygular.

Bariyer Ağı (E)

Bir Bariyer Ağı diski KUŞAN. Diski ileri fırlatmak için ATEŞ ET. Diskin indiği noktada yanlara doğru açılan ve karakterlerin hareketini engelleyen bariyerler oluşur.

Kıskıvrak (X)

Bir Nanobağ Hızlandırıcı KUŞAN. Yakaladığı ilk düşmanı sarıp kıskıvrak yakalayan bir nanobağ dalgası göndermek için ATEŞ ET. Kozaya yakalanan düşman, oluşan nanobağ yolu boyunca çekilir. Düşman, nanobağ kozasından kurtarılmazsa yolun sonuna ulaşınca ölür. Nanobağ kozası yok edilebilir.

Bölüm 07 Kısım 01 aynı zamanda yepyeni bir Savaş Bileti ve Seri Tetik kaplama setini de beraberinde getiriyor. Fütüristik şekil ve tasarımlardan esinlenilen bu Savaş Bileti’nde Kompozit Phantom ve Tozpembe Operator gibi kaplamaların yanı sıra Duman Altı ve Krep Kulesi spreyleri gibi içerikler de bulunuyor. 

VALORANT Bölüm 07 Kısım 01, 28 Haziran 2023 tarihinde başlıyor.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler