Assassin’s Creed Mirage, şimdi de iOS cihazları için geliyor

Serinin son oyunu, arayı fazla açmadan iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max ve M1 çipi veya sonrasıyla donatılmış iPad Air ve iPad Pro için çıkışa hazırlanıyor. Ubisoft‘un çıkış için verdiği tarih de oldukça yakın, 6 Haziran.

Oyuncular bu defa mobil cihazlarında Assassin’s Creed Mirage‘ın tamamını deneyimleyebilecek ve Master Assassin’e dönüşen genç bir hırsız olan Basim‘ ‘in gözünden 9. yüzyıl Bağdat’ını keşfedebilecekler. Ubisoft Sofia tarafından geliştirilen oyunun iPhone ve iPad versiyonları konsol versiyonuyla aynı deneyimi sunuyor. Buna ek olarak, oyun kontrolleri iPhone ve iPad dokunmatik ekranlarına uyarlanarak sezgisel, rahat ve ilgi çekici bir oyun deneyimi sağlıyor. Aynı zamanda Ubisoft Connect aracılığıyla cross-progression ve cross-save özelliği de oyuncuların ilerlemelerini mevcut bütün platformlara aktarabilmelerini mümkün kılmakta.

Assassin’s Creed Mirage 6 Haziran‘dan itibaren App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilecek ve 90 dakika boyunca oynanabilecek. Tam sürüm ise Universal Purchase’i destekliyor ve tek bir uygulama içi satın alma ile açılabiliyor, böylece oyuncular oyunun keyfini hem iPhone hem de iPad’de çıkarabiliyor.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler