Bu hafta yeni çıkacak oyunlar 1 – 7 Temmuz 2024

Temmuz ayının ilk haftasında kısa bir liste bizleri karşılıyor ancak bu durumun fırtına öncesi sessizlik olduğunu söyleyebiliriz. Yıllardır süregelen Final Fantasy serisinin başarılı MMORPG oyunu Final Fantasy  XIV Online, yeni içerik genişletmesi Final Fantasy XIV Online: Dawntrail bu hafta oyuncularla buluşuyor. Dawntrail, tanıdık yüzlerle birlikte keşfedilmemiş yeni bölgeleri ve bir dizi yeni içeriği keşfetmenizi sağlayacak. Ek olarak, bu genişletme ile birlikte oyuna ilk defa daha yüksek çözünürlüklü dokular ve iyileştirmeleri içeren grafik güncellemesi de geliyor.

Wallbang Gaming Network
Bu hafta yeni çıkacak oyunlar 1 – 7 Temmuz 2024 3

Unreal Engine 5 ile geliştirilen üçüncü şahıs nişancı oyunu The First Descendant, insanlığın dünya üstünden silinmemesi için savaşacağınız aksiyon dolu bir deneyimi beraberinde getiriyor. Oyunda isterseniz tek başınıza isterseniz de dört oyuncuya kadar arkadaşlarınızla birlikte bu ulvi mücadeleyi sürdürebilirsiniz.

Wallbang Gaming Network
Bu hafta yeni çıkacak oyunlar 1 – 7 Temmuz 2024 4

Genshin Impact serisi ile birlikte adını sıkça duyduğumuz Çin merkezli geliştirici ve yayıncı HoYoverse, yeni oynaması ücretsiz olan fantastik rol yapma oyunu Zenless Zone Zero ile birlikte ortalığı toza dumana katacak gibi gözüküyor. Kıyamet sonrası bir hikayeyi temel alan oyun, New Eridu olarak bilinen fütüristik bir cennette hayatta kalanlar olarak işgalcilere karşı direnişe katılmanızı sağlıyor. Ayrıca, bu hafta öne çıkan oyunlar arasında Cyber Citizen Shockman Zero ve The Legend of Heroes: Trails Through Daybreak yer alıyor.

Yeni çıkacak oyunlar

1 Temmuz

  • Kingdom, Dungeon, and Hero (PC)

2 Temmuz

  • Final Fantasy XIV Online: Dawntrail (PC, PlayStation 4/5)
  • Hot Blood (PC, PlayStation 4/5, Switch)
  • The First Descendant (PC, PlayStation 4/5, Xbox Series X/S, Xbox One)

4 Temmuz

  • Zenless Zone Zero (PC, PlayStation 5)

5 Temmuz

  • Cyber Citizen Shockman Zero (PlayStation 4/5, Xbox Series X/S, Xbox One, Switch)
  • The Legend of Heroes: Trails Through Daybreak (PC, PlayStation 4/5, Switch)

PAYLAŞ

İlgili İçerikler