Coca-Cola ve Riot Games’ten iş birliği: Coca-Cola Ultimate Zero Sugar

Coca-Cola, League of Legends’ın yayıncısı ve geliştiricisi Riot Games iş birliğiyle Coca-Cola Creations’ın sınırlı sayıda üretilen yeni ürününü piyasaya sundu. Coca-Cola Ultimate Zero Sugar ile LoL fanları ve oyuncuları deneyim puanlarının (+XP) lezzetini tadabilecek. Böylelikle, ister Rift’te ilk oyun deneyimini yaşasın ister Sihirdar Kupası’nın peşinde Dünya Şampiyonası’nda final aşamasına gelmiş olsun, tüm oyuncular yolculuklarını kutlama şansı yakalayabilecek.  

Coca-Cola ve Riot Games, oyunculara oyun oynarken hissettikleri coşkuyu arttıracak ve onları daha da motive edecek bir lezzet yaratmak için bir araya geldi. Coca-Cola Ultimate Zero Sugar’ın satışa sunulmasıyla eş zamanlı olarak kullanıma sunulacak oyun içi ve dijital deneyimlerle, iş birliğinin heyecanını dünyanın dört bir yanındaki oyuncular da yaşayabilecek.

Riot Games İş Geliştirme ve Sponsorluklar Sorumlusu David Mulhall, “Riot Games olarak ortak değerlere sahip olduğumuz Coca- Cola ile benzersiz iş birliğimizden ortaya çıkan “Coca-Cola Ultimate Zero Sugar” lezzetini oyuncuların beğenisine sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Milyonların sevdiği bir marka ile iş birliği yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Coca-Cola Creations’ın oyun dünyasındaki ilk iş birliğini bizimle gerçekleştirmesinden dolayı da onur duyuyoruz”dedi.

The Coca-Cola Company Küresel Strateji Kıdemli Direktörü Oana Vlad, ” Riot Games ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğiyle, oyuncuları projelerimizde önceliklendirme konusundaki hedefimizi pekiştiriyoruz. Hayata geçirdiğimiz bu iş birlikleri de Coca-Cola Creations platformunu güçlendirmeye devam etmemizi sağlıyor. Yedinci Coca-Cola Creations lezzetimiz olan Coca-Cola Ultimate, tasarımıyla göz dolduruyor, oyunculara yolculuklarında +XP’nin tadını yaşatıyor ve onların oyun deneyimini zenginleştiriyor” dedi.

Coca-Cola Ultimate Zero Sugar’a özel deneyimler Creations Hub’da

Oyuncular, Coca-Cola Ultimate Zero Sugar şişesi veya kutusu üzerindeki QR kodunu tarayarak benzersiz Coca-Cola Creations dijital deneyimlerine ev sahipliği yapan Coca-Cola Creations Hub’a girebilecek. Kullanıcıları interaktif ve yaratıcı bir şekilde entegre eden, ilgi çekici içeriklerin yer aldığı Creations Hub’da yer alan Instagram filtresi Ultimate Emote Generator, oyuncuların sosyal medya paylaşımlarında kendilerini League of Legends ifadeleriyle görüntülenmesini sağlıyor.

Lansman dönemine özel olarak da, ilerleyen günlerde Coca-Cola Creations Hub’a bir başka kişiselleştirilebilir dijital deneyim daha eklenerek oyuncuların kendilerini Ultimate formlarında görmelerine olanak sağlanacak. Oyuncular bir selfie çekerek sinematik oyun kahramanlarına dönüşebilecek ve kendi Ultimate oyun yolculuklarını keşfedebilecekler.

Coca Cola Ultimate Zero Sugar’un Benzersiz Tasarımı

Coca-Cola Ultimate Zero Sugar, siyah ve altın renginin çeşitli tonlarını içeren çarpıcı ambalaj tasarımıyla iki ikonik markayı bir araya getiriyor. Coca-Cola Creations logosu ile özgün bir “Ultimate” ambleminin yer aldığı tasarımda, League of Legends’da kullanılan ve fütüristik makineyi büyüleyici unsurlarla birleştirerek oyun içinde görsel olarak farklı bir atmosfer yaratan mavi renge sahip Hextech ışıltısı da enerji veriyor.

Heyecanla beklenen “Coca-Cola Ultimate Zero Sugar” Temmuz ayı itibariyle satışa sunuldu. Coca-Cola Creations hakkında daha fazla bilgi için www.coca-cola.com/creations adresini ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler