Friday the 13th: The Game mağazalardan kalkıyor

Friday the 13th: The Game, lisans süresinin dolması sebebiyle yıl sonunda bütün mağazalardan kaldırılacak. Friday the 13th: The Game’in resmi Twitter hesabında yapılan açıklamada, çok oyunculu hayatta kalma korku oyununun lisans süresinin 31 Aralık’ta sona ermesiyle birlikte perakende ve dijital mağazalardan kaldırılacağı belirtildi. 

Friday the 13th: The Game, 31 Aralık 2023 itibarıyla mağazalardan kaldırılacak olsa da en azından 31 Aralık 2024’e kadar sahip olan oyuncular tarafından oynanabilir durumda olacak. Oyun mağazadan kaldırılmadan önce oyunun taban fiyatı büyük miktarda düşürüdü. Güncel olarak ana oyunu 25,00 TL, DLC’leri ise 4,30 TL ile 6,20 TL arasında değişen fiyatlara satın alabilirsiniz. 

Aynı adlı korku filmi serisine dayanan oyun, oyuncuların Camp Crystal Lake’de Jason Voorhees’e karşı hayatta kalmak için iş birliği içinde çalışmalarını sağlıyordu. Friday the 13th: The Game, 2017’de piyasaya sürüldüğünde pek iyi karşılanmamıştı ancak oyunların IP lisansları sebebiyle kapanışına şahit olmayı kimse istemez. 

PAYLAŞ

İlgili İçerikler