Guerilla Games, Lance Reddick için bir anıt yaptı

Guerilla Games, geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden ünlü aktör Lance Reddick için Horizon: Forbidden West’te bir anıt yaptı. Horizon serisinde Sylens rolünde gördüğümüz aktör, 2023 Mart ayında 60 yaşında hayata veda etmişti. Oyunun yama notlarında bulunmamakla birlikte, Guerilla Games ekibi bu anıtı Twitter üzerinden duyurdu ve Reddick’e tekrar tüm katkıları için teşekkür etti.

Paylaştıkları tweette Guerilla Games ekibi, “Lance Reddick’in anısına onun bizde bıraktığı derin etkileri daima hatırlamak için bir anıt yarattık. Sylens rolüne kattığın ağırlık, enerji, bilgelik ve bundan çok daha fazlası olan her şey için çok teşekkürler. Eşsiz bir yetenek ve arkadaştın, seni çok özlüyoruz.” dedi.

Lance Reddick için gelecek projeler vardı

Anıt, oyunun Nisan ayında yayımlanan Burning Shores genişleme paketinde oyuncular tarafından bulunabilir. Söz konusu DLC’nin bitişinde gördüğümüz manzara, Reddick’in karakterinin bir sonraki Horizon oyununda oldukça önemli bir role yerleştirileceğinin sinyallerini veriyordu ama şu an böyle olup olmayacağı belirsizliğini koruyor.

Ünlü aktör, ayrıca Destiny serisinde Commander Zavala rolünde oyuncular tarafından oldukça seviliyordu. Bungie, aktörün vefatının ardından gelecek içerikler için planlanan diyalog içeriğinin halihazırda kaydedilmiş olduğunu ve “onun varlığını gelecek performanslarıyla onurlandırmak istediklerini” belirtmişti.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler