Sonic Frontiers için New Game Plus modu eklendi

Sega, geçtiğimiz yıl sonlarında Sonic Frontiers’ı piyasaya sürerken oyunun gelecek aylarda yeni içerikler alacağını ifade etmişti. Bu içeriklere şimdi Birthday Bash adlı DLC de eklendi. Bu DLC ile oyuna dahil olan en önemli özellik olarak ise New Game Plus modu gösteriliyor.

Sega, bu DLC’yi şöyle tanıtıyor: “Sonic’in doğum gününü baştan sona bayram havasıyla donatılmış Starfall Adaları’nda kutlayın. Yeni maceraların, hareketlerin, toplanabilir Koco’ların ve New Game Plus modunun olduğu bu partiye yuvarlanarak girin!”

Birthday Bash DLC, 2023 yılında Sonic Frontiers için planlanan üç ücretsiz DLC’den ikincisi olarak duyuruldu. İlk DLC ise Mart ayında oyuncuların karşısına çıkmıştı. Henüz ufukta görünmeyen üçüncü güncelleme ise yeni hikaye içeriği ve oynanabilir karakterler getirecek.

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan Sonic Central gösterim videosu, Sonic Origins Plus’ın çıkışıyla aynı tarihe denk geldi. Sonic Origins Plus, Sonic Origins için bir genişleme paketi olarak Game Gear üzerinde piyasaya sürülen 12 Sonic oyununu barındırıyor.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler