Mortal Kombat 1 Twitch Drop’ları başlıyor

Warner Bros. Games, Raiden’ın Invasions moduna ana boss olarak gelişini konu alan Season 5: Storms’u duyurmuştu. Bu sezon, yeni mücadeleler, hikaye unsurları, boss savaşları, ödüller ve karakter görünümleri içeriyor. Bununla birlikte, serinin hayranları 22 Nisan’da başlayacak olan Twitch Drop’larıyla, sevdikleri yayıncıları izlerken oyun içi özel ödüller elde edebilecekler.

Tek gelişme bu da değil, 23 Nisan’da Kombat Paketi sahiplerinin erken erişimde oynadığı Ermac, tüm sürümler için oynanabilir hale gelecek. Kameo dövüşçü Mavado için ise 2024 Mayıs’ına kadar bekleyeceğiz.

Wallbang Gaming Network
Mortal Kombat 1 Twitch Drop'ları başlıyor 2

Mortal Kombat 1 severler, 22-29 Nisan tarihleri arasında Twitch Drop’ları aracılığıyla Scorpion için Hot Minute ve Packing Heat karakter paletleri, Ashrah için Holy Hell ve Killing Time karakter paletleri ve Baraka için Wasting Disease ve Binge Watcher karakter paletleri kazanabilecekler. Mortal Kombat 1 için Twitch Drop’ları hakkında daha fazla bilgi için SSS bölümünü (İngilizcedir) ziyaret edebilirsiniz.

Mortal Kombat 1 Kombat Paketi, Johnny Cage için Jean-Claude Van Damme karakter kaplaması (şu anda mevcut); altı oynanabilir DLC karakterine bir haftalık erken erişim – Omni-Man (şu anda mevcut), Quan Chi (şu anda mevcut), Peacemaker (şu anda mevcut), Ermac (şu anda mevcut), Homelander ve Takeda Takahashi; ve beş DLC Kameo Fighters (gelecek karakterler ve Kameolar için çıkış tarihleri hala onaylanmadı) erişim sağlar. Kombat Paketi, Mortal Kombat 1 Premium Edition’ın bir parçası olarak gelir veya ayrı olarak satın alınabilir.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler