Need for Speed Unbound Game Pass’e eklendi

Electronic Arts’ın sevilen yarış oyunu serisinin son üyesi Need for Speed Unbound, Game Pass kütüphanesine eklendi. Bugün itibariyle, Game Pass’in herhangi bir sürümünü kullanan kullanıcılar, Game Pass ile gelen EA Play sayesinde oyunu herhangi bir kısıtlama olmadan deneyimleyebilecek.

2022 yılında çıkışını gerçekleştiren Need for Speed Unbound, seriye getirdiği görsel dil ile dikkat çekmiş, oynanış tarafında ise klasik Need for Speed aksiyonunun güzel bir temsilcisi olmuştu. Yakın zamanda Volume 3 adı verilen ücretsiz ek içerik güncellemesi alan oyuna, Speed Pass ilerleme sistemi, 1981 model DMC DeLorean, 2014 model SRT Viper ve çoklu oyuncu moduna Linkups adı verilen oynanış modu dahil oldu. Hem yenilikler, hem de iyileştirmeler ile oldukça sevilen bu güncellemeyi, artık birinci elden deneyimleyebilirsiniz. Need for Speed Unbound Volume 3 ile ilgili yama notlarına https://www.ea.com/games/need-for-speed/need-for-speed-unbound/news/patch-notes-vol-3 adresinden erişebilirsiniz.

Need for Speed Unbound Senaryo Modu

Oyunun tek kişilik senaryo modu ise çoğu zaman gergin ancak neredeyse tamamı keyifli anlar yaşamanız için sizi bekliyor olacak. Volume 3 ile birlikte kısmen kolaylaşan senaryoyu bir çırpıda (veya 4 haftada, heheh) bitirmeniz mümkün. Oyunun tüm içeriğini görmek isterseniz bu süre tabi ki daha da artacaktır. Oyun hakkındaki detaylı incelememize şuradan bakabilirsiniz. Oyunu açtığınızda, EA Play üyeliğinin kısıtlı süreli bir avantajı olan Nissan Skyline GT-R V-Spec’i garajınızda bulabileceksiniz. Son gün 15 Ağustos.

Game Pass’e sahip olmayan kullanıcılar, Steam veya EA App üzerinden alacakları EA Play aboneliği ile de aksiyona dahil olabilir ve 1200₺ değerindeki oyunun tüm içeriğine herhangi bir sınır olmadan erişebilirler. Oyunu takip ediyor, ancak sisteminizin yeterli olup olmadığından emin değilseniz, Need for Speed Unbound’ın sistem gereksinimleri yazımıza bakabilirsiniz.

Need for Speed Unbound Volume 3 Hakkında

Wallbang Gaming Network
Need for Speed Unbound Game Pass'e eklendi 2

BAĞLAN, YÜKSEL, HAZIRLAN

Need for Speed™ Unbound Vol 3, yoğun gösteri temelli kahramanca sürüş görevleriyle sokak yarışçılarının sınırlarını zorlayan yeni serbest dolaşma özelliği Linkups ile Lakeshore topluluğunu bir araya getiriyor. XP, Bank ve belki de Top Player unvanını kazanmak için haritadaki 7 konumda artan zorluktaki görevlerin üstesinden gelin! Etkinlik sona ererken zor kazandığınız paranın tamamını korumak için polislerden kurtulmanız gerekecek. Yeni Görev ödülü olarak DMC DeLorean’ı (1981) elde etmek için 12 Linkup tamamlayın

O XP için çok çalıştınız, biraz da XP sizin için çalışsın! Efsanevi Özel Dodge SRT Viper 2014 dahil 75 ücretsiz kozmetik ve özelleştirmelerle ilerlemenizi ödüllendirmek için yeni yollar sunan Speed Pass ile Lakeshore’da derecenizi yükseltin. Ayrıca Mağaza’daki meka temalı Robojets Swag Pack, Efsanevi Özel Ford Mustang GT (2015) ile 10 seviye Speed Pass takviyesi ve Vol.3 Customs Pack dahil yeni premium içeriklerle tarzınızı bir üst seviyeye çıkarın ve sokaklarda kendinizi gösterin!

PAYLAŞ

İlgili İçerikler