Diablo 4 için hazırlanan Lilith heykeli ilk kez gösterildi

Diablo 4, serinin ikinci ve üçüncü oyunlarında olduğu gibi daha piyasaya çıktığı anda dev bir yarışla başladı. Çoğumuzun bildiği üzere bu kez Hardcore modda 100. seviye olmayı başaran ilk 1000 oyuncunun adı özel bir heykel ile ölümsüzleştirilecek. Söz konusu heykelin fotoğrafı sonunda ilk kez paylaşıldı.

Lilith tarafından kutsandılar!

Bu Lilith heykeli kesinlikle şahane görünüyor ve söz konusu başarı için gerçekten değerli bir ödül. Sonuçta Diablo 4 kesinlikle kolay bir oyun değil ve özellikle Butcher gibi bir tehlike varken 100. seviyeye kadar oyunun ilk 25 seviyesi dışında herhangi bir bilgi sahibi olmadan gelmek her baba yiğidin harcı değil. Haliyle bu heykelde ismi yer alacak olan oyuncular bunu kesinlikle hak ediyorlar.

Heykelin görseli paylaşılmış olsa da henüz ilk 1000 oyuncunun ismi paylaşılmadı. Blizzard ekibi bu oyuncuları doğrulamaya çalışıyor ve en kısa sürede bu listeyi tamamlayarak toplulukla paylaşacaklarını belirtiyorlar. Bu listeye girmeye hak kazanan oyuncuların söz konusu karakterin 100. seviye olduğu andaki ekran görüntüsünü ya da video kaydını alarak Twitter üzerinde Blizzard’ı etiketleyerek ve #Diablo4Hardcore hashtag’ini kullanarak bir tweet atmaları gerekiyor. 

Seviye 100’e ulaşan ilk karakter olma yarışı bu ayın başlarında oyun çıktıktan kısa süre sonra bitmişti, hatta bu karakter talihsiz bir şekilde öldü bile. Hardcore modun anlamı da tam olarak burada: Kim olursanız olun, eğer ölürseniz oyun biter.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler