Need for Speed Unbound Volume 4 güncellemesi yayınlandı

Electronic Arts’ın 2022 yılında çıkardığı, serinin en yeni oyunu Need for Speed Unbound için Need for Speed Unbound Volume 4 güncellemesi yayınlandı. Güncelleme, EA’nin seriye Volume 3 güncellemesi ile getirdiği Speed Pass’in yeni 75 seviyesini, Porsche’ın 75. yıl kutlamasını ve yeni kozmetik paketleri içeriyor. Gelin güncellemeye yakından bakalım.

Need for Speed Unbound Volume 4 ‘te Neler Var?

Oyunu oynayarak kazanabileceğiniz bedava modifikasyonlar için düzenlenmiş olan Speed Pass, tam 75 basamaklı bir içerik paketi olarak sunuluyor ve yeni kıyafetler, sürüş efektleri, neon ışıklar, çıkartmalar ve daha fazlasını içeriyor. Speed Pass için oyuncuların ekstra bir ücret ödemesine gerek yok. Speed Pass’in 50. seviyesinde ise, 1997 model, efsanevi Custom Porsche 911 Carrera S sizi bekliyor olacak. Bu sezona özel Porsche Playlist’ini ise 3 kez bitirdiğinizde 2022 model, elektrikli Porsche Taycan Turbo S sizlerin olacak. Eğer EA Play üyeliğine sahipseniz, özel bir kaplamaya sahip 2021 model Lamborghini Countach LPI 800-4’ü ve eğer Need for Speed Heat’e sahipseniz, 1994 model McLaren F1’i garajlarınızda görebileceksiniz. Bu araçlar, tek kişilik oyun modunda da garajınıza eklenecek.

Wallbang Gaming Network
Need for Speed Unbound Volume 4 güncellemesi yayınlandı 3

Need for Speed Unbound Volume 4’teki bir diğer yenilik ise Gauntlet Playlist’leri. Bu playlist’ler, Lakeshore’un en çevik polisleri ile sizi karşı karşıya getirecek. Tamamen bir risk-ödül deneyimi sunacak bu kapışmalarda eğer yakalanırsanız, bütün çabanız boşa gidecek.

Bir önceki sezonla gelen Linkup’a yeni alanlar eklenirken, çok oyunculu modun yapı taşlarından etkinlik ve meydan okumalar yenilendi. Bu güncelleme ile bazı etkinliklerin “Boosted” olduğunu görebileceksiniz. Bu etkinlikler, daha çok para ve tecrübe (dolayısı ile Speed Pass ilerlemesi) sağlayacak. Yeni meydan okumalar ile toplam 50’si günlük, 39’u haftalık toplam 89 meydan okuma sizleri bekliyor.

Wallbang Gaming Network
Need for Speed Unbound Volume 4 güncellemesi yayınlandı 4

Eklenen kozmetik paketlerde ise, Lotus Exige S Legendary Custom, Lotus Exige S özel kaplaması ile bir önceki Custom Pack ile benzer şekilde 10 adet Speed Pass ilerlemesi sunuyor. Diğer paketlerden Vol.4 Customs, Need for Speed™ Underground’dan Eddie’nin NISSAN Skyline GT-R V·Spec’i, Need for Speed™ Underground 2’den Rachel’ın NISSAN 350Z’si ve Need for Speed™ Heat’ten Joe’nun Polestar 1’inin özel dizaynlarını barındırıyor. Hip Hop Origin Swag Pack ise giyim paketi, Doberman maskesi, sürüş efekti, eşsiz korna gibi özel içeriklere sahip. Vol.4 Customs Pack’i 109,99TL (EA Play ile 98,99TL), Lotus Exige S Legendary Custom Pack’i 169,99TL (EA Play ile 152,99TL) ve Hip Hop Origin Swag Pack’i 259,99TL (EA Play ile 233,99TL)’den satın alabilirsiniz.

Tüm platformlarda bedava olarak sunulan Volume 4 güncellemesi ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz, https://www.ea.com/en-gb/games/need-for-speed/need-for-speed-unbound/volume-4 adresini inceleyebilirsiniz. Need for Speed Unbound Volume 4 ile ilgili yama notlarına ise https://www.ea.com/games/need-for-speed/need-for-speed-unbound/news/patch-notes-vol-4 adresinden erişebilirsiniz.

Need for Speed Unbound ile ilgili incelememizi okumak, yapımla ilgili daha fazla bilgi edinmek için ise Need for Speed Unbound hub sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler