Need for Speed Unbound Volume 3 Güncellemesi Yayınlandı

Electronic Arts, Need for Speed Unbound Volume 3 güncellemesini yayınladı. Criterion Games tarafından geliştirilen oyun, çıktığı dönemde seriye yeni bir nefes getirmişti. Electronic Arts, sevilen oyun için yenilikler sunmaya Volume 3’te de devam ediyor.

Volume 3’ün en büyük getirilerinden bir tanesi Speed Pass içeriği. Oyunu oynayarak kazanabileceğiniz bedava modifikasyonlar için düzenlenmiş olan Speed Pass, tam 75 basamaklı bir içerik paketi olarak sunuluyor ve yeni kıyafetler, sürüş efektleri, neon ışıklar, çıkartmalar ve daha fazlasını içeriyor. Speed Pass, tüm oyuncuların, tüm ödüllere erişebileceği bir formatta tasarlanmış. Güncellemenin en sevilen özelliği de olan Speed Pass, çoklu oyuncudaki içeriği artıran önemli bir etmen. Speed Pass’in 50. seviyesine ulaştığınızda ise yine bir yarış oyunu efsanesi olan 2014 model SRT Viper’ı kazanabileceksiniz. Bu aracı elde etmenin tek yolu Speed Pass’inizi ilerletmek olacağından, bir miktar lastik yakmanız gerekebilir.

Wallbang Gaming Network
Need for Speed Unbound Volume 3 Güncellemesi Yayınlandı 3

İkinci en büyük değişiklik ise çoklu oyuncu haritasındaki Linkups. Serbestçe gezebildiğiniz veya yarışabildiğiniz Unbound haritasına, tüm oyuncuların belirli bir bölgede görevleri tamamlayarak tecrübe puanı toplaması sağlanmış. Linkups’ın bir önemli yanı da, oyuna Volume 3 ile eklenen 1981 model DMC DeLorean’ı da elde etmenizi sağlaması. Toplamda 12 adet Linkups’ı tamamlayarak DeLorean’ı satın alma opsiyonunu açabiliyorsunuz.

Maksimum 16 kişilik Linkups’lar, haritada bir süre oyuncu toplamak için geri sayımdan sonra nispeten küçük bir alanda çok kaotik sahneler sunuyor. Başlama süresine yetişemeseniz de etkinliğe ortasından katılmanız mümkün. Volume 3 ile birlikte eğer kovalamacanın içinde değilseniz direkt olarak garaja veya buluşma alanlarına ışınlanmabiliyorsunuz. Böylece yarıştan sonra Linkups için belirlediğiniz aracı hızlıca değiştirip tam gaz aksiyona dahil olabiliyorsunuz. Çoklu oyuncuda en çok istenen şeylerden biri olan hızlı sohbet özelliği de Chat Wheel ile oyuna eklenmiş durumda. 50 Sözcük ve 25 Emoji ile aşağı yukarı her duruma uygun bir iletişim bulmanız mümkün.

Need for Speed Unbound Volume 3 Değişiklikleri

Güncelle sonrasında çevrimiçi moda giren oyuncular seviyelerinin yerini Speed Pass’in aldığını görecekler. EA, bu konuda oyuncuları mağdur etmeyip her seviye için 5.000$ oyuncuların kasasına eklemiş bulunuyor. Need for Speed Unbound Volume 3’te yaşanan değişikliklerden biri de oyun içi ödüllendirme sistemi. Normalde her devre dışı bırakılan polisin “Bank” değeri aynı iken, güncelleme sonrasında polisler zorluklarına göre farklı ödüller verecek. Oyuncular aynı zamanda, eğer EA Play üyeliğine sahipse, Nissan Skyline GT-R V-Spec’i garajlarında görebilirler. Volume 3’le beraber, EA Play ile gelen toplam 3 araç, oyuncuların tek kişilik senaryo garajlarına da eklenecek. Deluxe Sürüm sahipleri ise her Volume’de olduğu gibi $250,000 bonusu desteklerinden dolayı teşekkür olarak edinecekler.

Özellikle oyunda ilerledikçe artan polis kovalamacaları, bir noktadan sonra arka arkaya denk geldiğinde bunaltıcı olabiliyordu. EA, bu noktada da doğru bir adım atarak, eğer bir kovalamacadan kaçtıysanız, bir sonraki kovalamacanın daha nadir olmasını sağlamış. Garaja eklenen araçlar da düşünüldüğünde, eğer Unbound’ın risk sistemi sizi korkutuyor ise, bütün zorluk modlarında bir miktar daha nefes alacaksınız.

Wallbang Gaming Network
Need for Speed Unbound Volume 3 Güncellemesi Yayınlandı 4

Need for Speed Unbound Volume 3 ile birlikte oyun içi dükkana da üç adet kozmetik paket eklendi. Bunların en dikkat çekeni Ford Mustang GT Legendary Custom, özel dizayn bir aracın yanı sıra Speed Pass için 10 seviyeyi atlamanızı sağlıyor. Diğer iki paket ise sırasıyla Customs Pack ve Robojets Swag Pack. Customs Pack, Mitsubishi Lancer Evolution X, Volvo 242, ve VW Golf Clubsport için özel dizaynlar barındırıyor. Robojets Swag Pack ise Mazda RX-7 FD ve temaya uygun 25 farklı kozmetik sunuyor. Customs Pack’i 98,99TL, Ford Mustang GT Legendary Custom Pack’i 152,99TL ve Robojets Swag Pack’i 233,99TL’den satın alabilirsiniz.

22 Haziran’da EA Play ve Game Pass kütüphanesine eklenecek Need for Speed Unbound’ın, tüm platformlarda bedava olarak sunulan Volume 3 güncellemesi ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz, https://www.ea.com/en-gb/games/need-for-speed/need-for-speed-unbound/volume-3 adresini inceleyebilirsiniz. Need for Speed Unbound Volume 3 ile ilgili yama notlarına ise https://www.ea.com/games/need-for-speed/need-for-speed-unbound/news/patch-notes-vol-3 adresinden erişebilirsiniz.

Need for Speed Unbound ile ilgili incelememizi okumak, yapımla ilgili daha fazla bilgi edinmek için ise Need for Speed Unbound hub sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler