Suicide Squad: Kill the Justice League’in PlayStation 5 dosya boyutu ortaya çıktı

Rocksteady Studios tarafından geliştirilen Suicide Squad: Kill the Justice League’in çıkışına az bir süre kala oyun hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Wallbang Gaming Network
Suicide Squad: Kill the Justice League’in PlayStation 5 dosya boyutu ortaya çıktı 3

Geçtiğimiz günlerde Suicide Squad geliştiricileri bir video yayınlayarak oyunun çıkışından sonra Mart ayında gelecek birinci sezon içerikleri ve oyuna eklenecek Joker karakteri hakkında bilgiler verdiler. Eğer ilgili haberimizi henüz okumadıysanız Suicide Squad’ın birinci sezonu ve Joker hakkındaki yazımıza bakabilirsiniz.

PlayStation Store’un veritabanını takip ettiği bilinen PlaystationSize isimli twitter kullanıcısı Suicide Squad’ın PlayStation 5 konsolundaki dosya boyutunu twitter üzerinden paylaştı. Sayfanın yaptığı paylaşımda oyunun PlayStation 5 için dosya indirme boyutunun 45.207 MB (45.2 GB) olacağı yazıyor.

Günümüzde yayınlanan AAA oyunlara baktığımızda 45.207 GB için çok düşük bir dosya boyutu diyebiliriz. PC sürümündeki 65 GB indirme boyutu ile karşılaştırdığımızda arada 25 GB’lık bir fark olduğunu görüyoruz. Xbox için dosya indirme boyutu ise henüz bilinmiyor. Ayrıca çalışanlardan biri oyunun dosya boyutu ile ilgili attığı bir tweette oyunun konsolda 60 fps ile  akıcı bir şekilde çalışması için optimizasyona çok dikkat ettiklerini söyledi.

Wallbang Gaming Network
Suicide Squad: Kill the Justice League’in PlayStation 5 dosya boyutu ortaya çıktı 4

Suicide Squad: Kill the Justice League’i ön sipariş veren oyuncular standart sürümü aldılarsa 31 Ocak tarihinde indirip, 2 Şubat tarihinde oynayabilecekler. Dijital deluxe sürümü için ön sipariş veren oyuncular ise 28 Şubat tarihinde oyunu indirip, 30 Ocak tarihinde oyuna giriş yapabilecekler.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler