TopSpin 2K25’in Centre Court Pass içeriğinde neler var?

Diğer oyunlardan alışık olduğumuz Season Pass veya Battle Pass içeriklerinin tenis kortlarına uyarlanmış bir versiyonu diyebileceğimiz Centre Court Pass konusunda yeni detaylar var.

İlk yılda her biri 8-10 hafta kadar sürecek toplamda altı Centre Court Pass sezonu olacak ve her Centre Court Pass, maçların yanı sıra günlük ve haftalık mücadeleleri tamamlayarak oyun yoluyla kazanılan Sezon Puanları (SP) ile açılabilen 50 yeni ödül içerecek. Bunlar arasından 13 kademe ücretsiz ödüller içerirken, Premium ödüller için her sezon için ayrı ayrı Premium Centre Court Pass satın alınması gerekecek. Centre Court Pass ödülleri arasında hem kurgusal hem de lisanslı markalardan ekipmanlar, kıyafetler, maç öncesi animasyonlar, MyPLAYER‘lar için unvanlar ve mesajlar, lisanslı profesyoneller için alternatif kıyafetler, XP Takviyeleri ve daha fazlası yer alıyor.

Bu arada, ilk Centre Court Pass de Roland Garros temasını taşıyacak. Roland Garros turnuvasının tenis dünyasındaki ağırlığını düşündüğümüzde, 2K oyuncuların ilgisini çekmek adına oldukça makul bir hamle yapmış. Ayrıca, All-Access Pass’I satın alan oyuncular ilk yıl için altı Premium Centre Court Pass‘inin yanı sıra dört ek kozmetik ürüne sahip olacaklar: Roland-Garros Logolu Tişört, Wimbledon Logolu Tişört, ABD Açık Logolu Tişört ve Avustralya Açık Logolu Tişört oyuncuların Grand Slam ruhunu göstermelerini sağlayacak.

TopSpin 2K25 Deluxe Edition ve Grand Slam Edition, Standart ve Cross-Gen Edition’lardan üç gün önce 23 Nisan 2024‘te satışa sunulacak .TopSpin 2K25 Standart ve Cross-Gen Sürümleri ise 26 Nisan 2024 Cuma günü satışa sunulacak.

Wallbang Gaming Network
TopSpin 2K25'in Centre Court Pass içeriğinde neler var? 2

TopSpin 2K25 Standard Edition veya Standard Cross-Gen Edition için ön sipariş veren oyuncular Serena Williams ve Roger Federer için Alternatif Kıyafetler, Wilson Nightfall Bundle ve Night-Time Majors içeren Under the Lights Pack’e sahip olacaklar. Under the Lights Pack, Deluxe ve Grand Slam Sürümlerine de dahil. 23 Nisan ve 25 Nisan (23:59 PST) tarihleri arasında TopSpin 2K25 oynayan oyuncular, 1.000 VC, 5 x %100 XP Boost ve özel bir Super Tour Red Wilson gear bag  içeren erken erişim bonusunlarını kullanabilecekler.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler