Ed Boon, Mortal Kombat 1 karakterleri için ipuçları vermeye başladı

Yakın zamanda duyurulan Mortal Kombat 1 için yeni karakterlerin ve eski kadrodan oyuna dahil olacak dövüşçülerin yavaş yavaş duyurulacağı doğrulanmıştı. Geliştiriciler, bu sürprizler için yavaş yavaş hazırlıklara başlamış gibi görünüyorlar. 

Summer Game Fest etkinliğinde sahne alan Ed Boon, Mortal Kombat 1 duyurusuyla birlikte Geoff Keighley’e keyifli bir röportaj vermişti. O günden bu yana serinin hayranları heyecanla oyundaki dövüşçü kadrosunun açıklanmasını bekliyorlardı. Bu duyuruların ilkinin 6 Temmuz tarihinde geleceği geçtiğimiz günlerde açıklanmış ve hayranları heyecanlandırmıştı. Ed Boon, bu duyurunun ardından yeni karakterlerin zamanla duyurulacağını da söyledi.

Twitter’da hayranlarını heyecanlandırmayı sevdiğini bildiğimiz Ed Boon, attığı bir tweet ile yine Mortal Kombat 1 topluluğunu karıştırdı. Prince’in Vicki Waiting adlı şarkısına referans olduğu düşünülen tweetle birlikte özellikle mor renkten ötürü herkes Rain için bir ipucu olduğunu düşündü. Ancak daha önce hayranlarını özellikle Rain, Smoke ve Mileena gibi çokça talep edilen dövüşçüler hakkında verdiği yanıltıcı ipuçlarıyla kandırdığı bilinen Ed Boon yine bir benzerini yapıyor olabilir.

Bunu takiben daha güvenilir olabileceği düşünülen bir ipucu ise Warner Bros Games topluluk yöneticisi Cory Taylor’dan geldi. Yukarıdaki tweeti alıntılayan Taylor, “…ve yüzleri eritecek.” diyerek herkesin gözlerini kaçınılmaz olarak Reptile’ın üzerine çevirdi. Geçen ay ortaya atılan bir sızıntıda Reptile’ın oyunun kadrosunda bulunacağı söylenmişti, bu açıdan daha geçerli bir ipucu olarak görünüyor olması dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz günlerde gelen başka bir haberde ise Mortal Kombat 1 ile oyuna Quitality mekaniğinin geri geleceği doğrulanmıştı.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler