Krafton, Gamescom 2024 programını duyurdu

KRAFTON, Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen en büyük küresel oyun etkinliklerinden biri olan Gamescom 2024’e katılacağını duyurdu. KRAFTON, 21-25 Ağustos tarihleri arasında mobil RPG Dark and Darker Mobile, PC yaşam simülasyonu inZOI ve ikonik battle royale nişancı oyunu PUBG: BATTLEGROUNDS için yeni içerikleri sergileyecek ve ziyaretçilere gelecek oyunları ve güncellemeleri hakkında ilk elden deneyim sunacak.

Küresel etkinlik öncesinde KRAFTON, resmi web sitesinde özel bir Gamescom 2024 açılış sayfası açtı ve YouTube’da bir tanıtım fragmanı yayınladı. Fragman, KRAFTON’un oyunlarda yeni heyecanlar keşfetmeyi ve küresel pazara etkin bir şekilde açılmayı amaçlayan “Yaratıcılığı Ölçeklendirme” stratejisi temalı stant konseptine bir bakış sunuyor. KRAFTON’un standını ziyaret edenler, Dark and Darker Mobile ve inZOI gibi öne çıkan oyunların uygulamalı demolarını deneyimleme ve çeşitli etkinliklere katılma fırsatı bulacak.

Krafton’un öne çıkan oyunları

Dark and Darker Mobile: Yakında çıkacak olan mobil RPG oyunu Dark and Darker Mobile, oyuncuları korkunç tehditlerle karşılaşacakları ve hazineleriyle kaçmaya çalışacakları zindanlardan kaçmaya zorluyor. Oyun, battle royale türünün “hayatta kalma” yönünü, zindan tarayıcılarının “keşif” yönünü ve RPG’lerin çeşitli unsurlarını bir araya getiriyor. Kore, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Türkiye gibi önemli pazarlarda Ağustos ayı başında küresel bir test gerçekleştirilecek ve bu yılın sonlarında küresel bir lansman yapılması planlanıyor.

inZOI: inZOI, oyuncunun tanrısal bir rol üstlendiği, farklı hikayelere dahil olurken ideal hayatını yaşamak için istediği her şeyi yarattığı bir yaşam simülasyonu oyunudur. Şehirdeki her karakterin kendi özgür iradesiyle hareket ettiği “kapsamlı halk simülasyonu”, hastalık, trendler ve dedikodu gibi olayların gerçekleşmesine olanak tanıyarak oyuncuya gerçekçi bir deneyim sunuyor. Yakın zamanda, inZOI ‘Arabalar’, ‘Grup Aktiviteleri’, ‘Karma’, ‘Şehir Düzenleme’, ‘Stüdyo’ ve ‘Fotoğraf Modu’ gibi gelecek özelliklerin altını çizdi.

PUBG: BATTLEGROUNDS: 7. Yıldönümünü kutlayan PUBG: BATTLEGROUNDS dünya çapındaki oyuncuları büyülemeye devam ediyor. Oyun, 2017’deki Steam Erken Erişim sürümünden bu yana, Steam’de günlük 760.000 eşzamanlı kullanıcı zirvesi, 2022’de ücretsiz oyuna geçiş sırasındaki rakamları aşma ve yedi yıl üst üste en çok satan ve en çok oynanan oyunlar için Steam kategorilerinde Platin derecelendirmeyi sürdürme gibi dikkate değer kilometre taşlarına ulaştı.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler