Phasmophobia sonunda konsollara geliyor

Hayalet avcılığını seven konsol oyuncuları için bugün harika bir haber var. Phasmophobia, sonunda konsollara geliyor. Geçtiğimiz günlerde geliştirici firma Kinetic Games, erken erişimin Ağustos ayında Xbox Series X/S ve PlayStation 5 için başlayacağını nefis bir video ile duyurdu. Ayrıca PSVR2 desteği de bu geçişle birlikte yerini alacak.

Konsollara geçişle birlikte Progression 2.0 güncellemesi de hayata geçecek ve hem PC, hem konsol tarafı eşzamanlı olarak güncellemeleri alacak. Bu güncellemede oyuncu raporlamaları, oyuncu susturma, çapraz oynanış için seçim şansı ve oyuncuların kimliklerinin yanında hangi platformdan oynadıklarını gösrteren simgeler gibi yenilikler olacak.

“Phasmophobia henüz yeni başlıyor”

Söz konusu güncellemeler ve yeniliklerle alakalı olarak önümüzdeki haftalarda daha fazla haber geleceği de doğrulandı. 2020 yılında erken erişime girerek Steam üzerinden oyuncularla buluşan oyun, kısa sürede birçok oyuncuyu etkisi altına almayı başarmıştı. Korku oyunları arasında hayalet avı türüne öncülük eden ve ardından kendisine benzeyen birçok farklı oyun yapılan Phasmophobia yakın zamanda duracak gibi görünmüyor.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler