Son Xbox Live Gold with Games Oyunları Duyuruldu

Xbox One ve Xbox X|S aboneleri Blue Fire ve Intertial Drift oyunlarına sahip olabilecek. Games with Gold aboneleri, ortalama fiyatı 60 TL’ye yakın olan iki oyunu da 1-31 Ağustos arasında talep edebilecek. Bu tarihin ardından Game with Gold servisi görevinin sonuna gelmiş olacak.

Blue Fire, oyunculardan “3D platformda zorluklarla dolu tapınakları keşfetmelerini, vahşi düşmanlarla savaşmalarını ve ekstra yan görevleri yerine getirmelerini” istiyor.

Intertial Drift ise “Eşsiz bir kullanım modeli ve twin-stick drift mekaniği kullanan bu oyunda 90’ların retro geleceğinde 20 çılgın pistin neon sokaklarında 16 benzersiz araba arasından seçiminizi yaparak ilerleyin.

Temmuz ayının oyunlarından Darkwood 31 Temmuz’da When the Past Was Around 15 Ağustos’ta sona erecek.

Geçtiğimiz günlerde Microsoft, Games with Gold’un 1 Eylül’de sona ereceğini, yerini 14 Eylül’de Xbox Game Pass Core ile değiştireceğini duyurdu. Aylık 80 TL (Xbox Live Gold ile aynı fiyat) olarak fiyatlandırılan bu plan Xbox’ın çok oyunculu oyunlarını oynama imkanı, 25’ten fazla oyun içeren bir kütüphane ve özel abonelik fırsatları sunacak.

Game Pass Core’un lansmanın ilk ayında oyuncular Forza Horizon 4, Gears 5, Ori & The Will of the Wisps, Fable Anniversary, Doom Eternal and Hellblade: Senua’s Sacrifice gibi oyunlara erişim sağlayabilecek.

Oyuncular, Game Pass Core veya Game Pass Ultimate üyesi oldukları sürece Games with Gold planında kullandıkları oyunlara erişim sağlamaya devam edebilecekler. Aboneliklerden bağımsız olarak geçmişte Games with Gold aracılığıyla erişim sağlanan tüm Xbox 360 oyunları oyunların kütüphanesinde kalmaya devam edecek. 

PAYLAŞ

İlgili İçerikler