Tekken 8 için kapalı beta testinin geleceği duyuruldu

Bandai Namco, Tekken 8 için yapılması planlanan ilk kapalı beta ağ testi sürecine oyuncu kayıtlarını açtı. Bu test önce PlayStation 5 için bir hafta boyunca özel olarak açılacak, ardından 27 Haziran’a kadar kaydolursanız Xbox ve PC üzerinde de erişilebilir olacak.

Test süreci Mayıs ayı sonunda Steam Veritabanı’nda göründükten sonra, Bandai Namco tarafından da onaylandı. PlayStation 5 oyuncuları arasında gerçekleştirilecek olan özel testin 21 Temmuz’da TSİ saat 11:00‘de başlayıp 22 Temmuz’da TSİ 10:00‘a kadar süreceği doğrulandı. İkinci test ise 28 Temmuz’da TSİ 11:00’de başlayıp 31 Temmuz TSİ 10:00‘a kadar PlayStation 5, Xbox ve Steam üzerinden PC için yapılacak. İlk teste giren PlayStation oyuncuları, ikinci teste de erişebilecek.

Test sırasında, şu anda duyurulan 16 karakterle beş farklı bölümde oynama imkanınız olacak. Duyurulan karakterler ise Jin, Paul, Xiaoyu, Kazuya, Lars, Jack 8, Nina, King, Asuka, Lili, Nina, Leroy, Hwoarang, Law ve yanlışlıkla sızdırılan Bryan.

Ancak dikkat ettiyseniz yukarıda sadece 15 karakterin adı yazılı. Son karakter, planlanan kapalı ağ testiyle aynı fragmanda açıklandı: Tekken 7’den hatırlayacağımız Claudio Serafino. Claudio, Tekken evrenindeki farklı karakterlerden biri. Ortalıkta ayılar, şeytanlar ve kangurular gibi karakterlerin olduğu düşünüldüğünde kendi özel büyüsünü kullanarak dövüşen İtalyan bir şeytan çıkarma ustasının kendine yer bulması ilginç.

Claudio Serafino her ne kadar en hızlı veya en güçlü karakterlerden biri olmasa da, büyüsü orta mesafede büyük bir tehdit oluşturuyor ve Tekken 7’den hatırlayacağımız Starburst mekaniği, rakibinize zarar verebildiğiniz müddetçe daha da etkili hamlelere erişmesini sağlıyor.

Tekken 8 kapalı ağ testi için Bandai Namco web sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz. Oynamak için PlayStation Plus veya Xbox Live Gold aboneliğine ihtiyacınız yok, ayrıca test herhangi bir bölgeyle de sınırlı değil. Ancak erken davranmanız yararınıza olacaktır zira kayıt sırasına göre erişim verildiği belirtiliyor.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler