Warcraft Rumble’da 7. Sezon Başlıyor!

Warcraft Rumble‘ın 7. Sezonu, Yeni Bir Aile ve Beş Yeni Miniyle Geliyor. 5-6. Sezonlarda çıkan Peri Ejder ile Yer ve Ay’ın ardından, doğanın öfkesini tümüyle hissetme vakti geldi. Cenarion Ailesi, 7. Sezonda resmî olarak Warcraft Rumble’a katılıyor!

İki Önder ve üç Birlikten oluşan beş yeni Minisiyle 7. Sezon, sadece en büyük Mini eklentisini değil, yepyeni bir Bölgeyi de oyuna getiriyor!

Warcraft Rumble Sezon 7

 • BlizzCon 2023‘te duyurulan Aykayran; Parlakanat ve Ysera gibi efsanevi karakterler de dâhil beş baş düşmana ev sahipliği yapıyor! Her bir baş düşmanın senaryo haritasında kendine özel seviyeleri bulunuyor. Ekstra ödüllere kavuşmak için bu seviyeleri kahraman zorlukta tamamlamak gerekli.
 • Savunma, çok amaçlılık ve iyileştirme odaklı Cenarion Ailesi; PvE ve PvP’de yepyeni stratejik imkânlar sağlıyor. Beş yeni Mini üzerinden bu olasılıklara bir göz atalım:
  1. Cenarius, ailenin ilk önderi olarak hücumda başı çeker. Güçlü bir Alan Etkili iyileştirmeye sahiptir.
  2. İkinci Cenarion önderimiz Onu, hareketli bir konuşlandırma bölgesi olarak görev alır.
  3. Esnek bir yakın dövüş birliği olan Savaş Kadimi, kendisini konuşlandırırken harcanan altın kadar güçlenir.
  4. Element hasarını temizleyen Bataklık Yaratığı, muazzam bir tanktır.
  5. Son olarak Aysoyu, ailenin en gözde büyücüsüdür. Muhteşem hasara ve dans figürlerine sahip.

Warcraft Rumble’ın 7. Sezonu, Cenarion Festivali‘yle birlikte 10 Temmuz’da başlayacak! Üç haftalık etkinlikte beş yeni Cenarion Minisinin beşini de açmanı sağlayacak oyun içi mücadeleler, düzenleyiciler ve fazlası oyuncuları bekleyecek. Tüm güncelleme notları için linke tıklayarak blog sayfasına ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler