Xbox Game Pass servisine dahil olacak oyunlar duyuruldu

Microsoft, Xbox Game Pass servisine konsollar, PC ve Xbox Cloud Gaming için gelecek olan bir sonraki oyun listesini açıkladı. Bugün itibariyle Grand Theft Auto 5 (Cloud ve konsol), Sword and Fairy: Together Forever (Cloud, konsol ve PC) servise katılıyor. Yarın ise McPixel 3 (Cloud, konsol ve PC) listeye katılacak.

İlerleyen günlerde bu oyunları farklı isimler takip ediyor olacak. Sırasıyla 11 Temmuz’da Common’hood (Cloud, konsol ve PC) ile Insurgency: Sandstorm (PC), 14 Temmuz’da Exoprimal (Cloud, konsol ve PC), son olarak 18 Temmuz’da ise The Cave (Cloud ve konsol) ile Techtonica (Ön izlenim, Cloud, konsol ve PC) abonelik servisine dahil olacak.

Xbox Game Pass servisinden ayrılacak oyunlar da açıklandı

Diğer yanda da 15 Temmuz tarihinde servisten ayrılacak bazı oyunlar bulunuyor. Bu oyunlar Exo One (Cloud, konsol ve PC), Paw Patrol The Movie: Adventure City Calls (Cloud, konsol ve PC) ve Spelunky 2 (Cloud, konsol ve PC).

Xbox Game Pass servisine dahil olan ve servisten ayrılan oyunlar bir yana, bu hafta itibariyle servisin abonelik fiyatları ve Ağustos ayında da Xbox Series X konsolunun fiyatı artacak. Söz konusu fiyat güncellemelerinin Türk Lirası bazında nasıl gerçekleşeceğini geçtiğimiz günlerde paylaştığımız haberimizde detaylı olarak bulabilirsiniz.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler