Bir sonraki Apex Legends koleksiyon etkinliği sızdırıldı

Yakın zamanda ortaya çıkan bir Apex Legends sızıntısı, oyunun bir sonraki Koleksiyon Etkinliği için çeşitli ipuçları veriyor. Eğer sızdırılan ekran görüntüleri doğruysa Apex Legends etkinlik serisinin bir sonraki odağı Valkyrie olabilir. Neon Network adlı olacağı iddia edilen bir etkinlikle bir prestij skini almaya çok yakın görünen Valkyrie, bu durumda Bangalore, Wraith, Bloodhound ve Caustic’ten sonra prestij skinine kavuşan efsane olmaya aday. 

Diğer tüm benzer etkinliklerde olduğu gibi bu etkinlikte de Valkyrie’nin prestij skinini açmak için diğer 24 adet etkinlik eşyasını açmanız gerekecek. Bunu ister crafting yoluyla, isterseniz etkinlik süresince kazandığınız paketlerle yapabilirsiniz. Paketler pek de ucuz olmadığı için genel olarak crafting yolu oyuncular tarafından tercih ediliyor.

Apex Legends yine kozmetik tutkunlarını sevindirecek

Eğer sadece Valkyrie prestij skini sizin için yeterince cazip değilse, efsane için ayrıca özel bir dalış izi kozmetiği olacağı da söyleniyor. Valkyrie’nin temasını düşündüğümüzde daha önceki prestij skinleriyle verilmeyen bu yeni eklenti bazı oyuncuların aklını çelebilir. Koleksiyonun tamamına baktığımızda bazı diğer karakterler için de efsanevi skinler olacağı görülüyor. Bu karakterler arasında Ash, Lifeline, Ballistic, Caustic, Vantage ve Gibraltar var. Valkyrie sizin için kritik bir karakter değilse bile bu listede sevdiğiniz bir karakter bulmanız olası. Yani 24 eşyanın tümünü edinmeseniz bile birkaç paket açmak sizin için fazlasıyla yeterli olabilir.

Söz konusu ekran görüntülerini sızdıran Reddit kullanıcısı, Neon Network etkinliğine dair sayfayı da paylaştı. Ayrıca bir Twitter kullanıcısı da etkinliğin muhtemelen 25 Temmuz’da başlayacağını iddia etti. Yakın zamanda biten en son  koleksiyon etkinliği Dressed To Kill, oyunculara Horizon için bir “Heirloom” sunmuştu.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler