Test Drive Unlimited: Solar Crown geliştirici gösterimi gerçekleştirildi

Test Drive Unlimited: Solar Crown için yıllardır yaşanan bir dizi ertelenmenin ardından geçtiğimiz günlerde bir geliştirici yayını olacağını duyuran Nacon, sonunda bizlere oyunu güncel haliyle gösterdi. Oyunun çıkış tarihi olarak 2024 yılının başlarına işaret eden yayında yaklaşık yarım saatlik bir söyleşi ve oynanış görüntüleri bir aradaydı.

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülecek olan Test Drive Unlimited: Solar Crown, birebir ölçekte oyuna aktarılan Hong Kong adasında geçiyor. Tema itibariyle bizlere Need For Speed ile Forza Horizon arasında bir hissiyat veren gösterimde oyunun ilk kapalı beta testinin 24 Temmuz tarihinde gerçekleştirileceği ve 3 gün süreceği açıklandı. Kapalı beta testine katılmak isteyen oyuncular, kısıtlı sayıda alınacak olan beta oyuncusu için kayıt sayfasından kayıt olabilirler.

Test Drive Unlimited: Solar Crown sadece yarıştan ibaret değil

KT Racing geliştirici stüdyosunun kreatif direktörü Alain Jarniou, gösterime ilk katılan isim oldu. Oyunun başlangıcını tanıtan ve oyuncuların Solar Hotel’de maceralarına nasıl başlayacaklarını gösteren Jarniou, ardından ekip arkadaşlarının da kendisine katılmasıyla oynanışı ve bazı sosyal özellikleri tanıttı. 

Nacon’a göre Test Drive Unlimited: Solar Crown, “birebir ölçekte oyuna aktarılmış Hong Kong adasında bir açık dünya sürüş ve yaşam tarzı deneyimi” olacak. İlk oyunlardan bu yana muhafaza edilen Test Drive DNA’sını modern çağa uyarlayan bu oyunda hem özgürce istediğiniz aktivitelerle oyunu oynayabilecek, hem de arkadaşlarınızla yarış dışında Hong Kong adasında vakit geçirebileceksiniz. Son olarak oyun 100’ün üzerinde lisanslı prestij araba markasına sahip olacak.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler